برند توییتر هفته پیش توسط ایلان ماسک تغییر نام داد و نام ایکس به خود گرفت. حتی لوگوی این شبکه اجتماعی نیز تغییر کرد. در حال حاضر تنها نام توییت از توییتر باقی مانده و اکنون به نظر می رسد این بخش نیز تغییر نام داده و به صورت مقطعی به نام پست در آمده […]
برند توییتر هفته پیش توسط ایلان ماسک تغییر نام داد و نام ایکس به خود گرفت. حتی لوگوی این شبکه اجتماعی نیز تغییر کرد. در حال حاضر تنها نام توییت از توییتر باقی مانده و اکنون به نظر می رسد این بخش نیز تغییر نام داده و به صورت مقطعی به نام پست در آمده است.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، با توجه به تغییر نام توییت به دست طی زمانی کوتاه و مجددا باز گشت نام توییت می توان فهمید این شرکت مجددا تغییراتی را روی این پلتفرم ایجاد کرده و به زودی شاهد نام پست خواهیم بود. اگر چه این موضوع به صورت خبر رسمی توسط مسئولان ایکس منتشر نشده است. اما یک کاربر در ایکس متوجه این تغییر کوتاه شد.‌Evelin Jeneidy متوجه شد دکمه توییت برای مدت کوتاهی به نام Post تغییر نام داده و مجددا به حالت عادی برگشت.
عنوان توییت در توییتر جدا از این پلتفرم به یک فعل در این شبکه اجتماعی تبدیل شده بود. اما اکنون توییت نیز بخشی از دنیای فناوری گذشته محسوب میشود که سوری شده است.
قراربود توییت ها کوتاه و حداکثر ۱۴۰ نویسه ای باشند. زیرا اعتقاد بر این بود که نوشته ها کوتاه و گیرا باشند. پیشتر ورود ماسک تعداد نویسه ها به ۲۸۰ افزایش یافت. البته باید کاربران سرویس توییتر بلو را در نظر نگیریم. با توجه به تلاش ماسک برای میزبانی این پلتفرم از عکس، ویدیو و صوت دیگر وجود نام توییت در آن بی‌معنی بوده و حذف این کلمه بخشی از تلاش ماسک برای تبدیل شدن به پلتفرم همه چیز است.
پیشنهاد ویژه
سرور HP
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster