دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
این زوج گفتند که از پول این خرید برای سفر به بنگال غربی و ساخت ریلزهای اینستاگرام استفاده کرده‌اند.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
آیفون از جمله گران‌قیمت‌ترین گوشی‌های هوشمند موجود در بازار است که احتمالاً فقط عده خاصی از افراد قادر به خرید نسخه‌های جدید آن هستند. حالا در یک خبر عجیب گفته شده که زوجی در ایالت «بنگال غربی» هند، فرزند شیرخوار خود را برای خرید یک آیفون 14 و ساخت ریلزهای اینستاگرام فروخته‌اند.
براساس گزارش‌های منتشر شده، رفتار این زوج و همچنین ناپدید شدن ناگهانی نوزاد آن‌ها باعث شده تا همسایه‌ها به پلیس اطلاع‌رسانی کنند. در حال حاضر مادر این کودک و همچنین خریدار دستگیر شده‌اند اما پدر او فرار کرده است!
مادر این نوزاد به فروش غیرقانونی کودک خود اعتراف کرده است و همچنین گفت که آن‌ها از پول این خرید برای سفر به بنگال غربی و ساخت ریلزهای اینستاگرام استفاده کرده‌اند. علاوه بر این، ادعاهایی مبنی بر تلاش پدر برای معامله دختر هفت ساله خود نیز مطرح شده است که البته تحقیقات پلیس در این رابطه همچنان ادامه دارد.
در حالی که شاید فروش کودکان به دلیل فقر در کشورهای کم درآمد و ضعیف موضوع چندان نادری نیست، اما فروش یک کودک برای خرید گوشی هوشمند واقعیت تلخ جدیدی را نشان می‌دهد. همچنین در سطح جهانی نیز گزارش‌های نگران‌کننده مشابهی منتشر شده است. در سال 2016 نیز یک زوج چینی با فروش نوزاد خود تلاش کرده بودند تا گوشی آیفون بخرند.
در حادثه دیگری از ماه مارس، دادگاهی در استرالیا از تمایل یک زن به مبادله فرزند متولد نشده خود با یک آیفون خبر داده بود. همچنین این زن دو دختر خود را برای بیش از 9 ساعت در ماشین رها کرده بود که این امر منجر به مرگ دلخراش آن‌ها شد.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster