دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
مأمور سابق امنیتی و دو خلبان بازنشسته نیروی دریایی به پرسش‌های نمایندگان کنگره پاسخ دادند.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
در جلسه چهارشنبه عصر به وقت تهران در کنگره آمریکا، دو شاهد و یک بازرس دولتی UFO، یا آن‌طور که دولت می‌گوید UAP (پدیده‌های هوایی نامعین)، به پرسش‌های نمایندگان پاسخ دادند.
ستاره این جلسه «دیوید گراش» (David Grusch) بود. گراش مأمور سابق اطلاعات است که با ادعاهای خود، که ایالات متحده «دهه‌ها» است به جمع‌آوری هواپیماهای غیرانسانی می‌پردازد، شناخته می‌شود.
گراش آوریل امسال پس از ۱۴ سال سرپرستی پژوهش‌های UAP در وزارت اطلاعات از دولت خارج شد. او در جلسه امروز گفت که شخصاً هیچ تماس مستقیمی با پدیده‌های ناشناخته نداشته. دانش او از مصاحبه‌های فراوان با مسئولان اطلاعاتی رده بالا و شاهدان عینی می‌آید. بااین‌حال، او در واکنش به درخواست نمایندگان برای افشای نام تعدادی از این مسئولان یا شاهدان اعلام کرد که قادر به انجام این کار در فضای عمومی نیست.
گراش ادعای خود را مبنی بر این که دولت آمریکا وسایل نقلیه «سالم و تاحدی سالم» غیرانسانی را در اختیار دارد، تکرار کرد. او همچنین ادامه داد که ایالات‌متحده با خلبانان بیگانه «بدطینت» تماس داشته است و تعدادی از شاهدان عینی در این تماس‌ها آسیب دیده‌اند.
در این جلسه دو شاهد عینی از نیروی دریایی نیز حاضر بودند. «رایان گریوز» (Ryan Graves)، خلبان بازنشسته نیروی دریایی، پیش‌تر اعلام کرده بود که «هر روز برای حداقل چند سال» در خارج سواحل اقیانوس اطلس ایالات متحده با UAPها برخورد داشته است.
شاهد دیگر «دیوید فریور» (David Fravor)، فرمانده سابق نیروی دریایی، بود که گزارش داده بود در یک پرواز تمرینی در سال ۲۰۰۴، با یک شیء عجیب در آسمان برخورد داشته است. در سال ۲۰۱۷، نیویورک تایمز با انتشار تصاویری از این تماس و افشای برنامه پنتاگون برای بررسی UFOها سروصدای زیادی به‌پا کرد.
«تیم برشت» (Tim Burchett)، یکی از سرپرستان کمیته UAP کنگره، ادعا کرد که هدف از این جلسه و هدف کلی کنگره آمریکا افشای حقایق مخفی اشیاء ناشناس و فعالیت‌های دولتی مربوط به آن است.
«آنا پائولینا لونا» (Anna Paulina Luna)، دیگر نماینده کنگره، دولت آمریکا را به فقدان شفافیت درباره شواهد و تحقیقات UFO متهم کرد. همچنین تعدادی دیگر از نمایندگان خواستار طراحی مکانیسم خاصی برای گزارش مشاهدات UAP به کنگره و ثبت شواهد آن شدند. به گفته هر سه شاهد، تلاش‌های فعالانه‌ای برای سرکوب و انحراف توجهات عمومی از موضوع اشیاء ناشناس در ارگان‌های دولتی آمریکا وجود داشته است.
گریوز به‌نمایندگی از ۳۰ خلبان نظامی و غیرنظامی دیگر در این جلسه حاضر بود. آن‌ها نگرانند که تماس‌های خطرناک با این اشیاء ناشناس به آسیب‌هایی در آینده منجر شود. به‌گفته گریوز، درصد بسیار بالایی از مشاهدات UAP هیچ‌گاه گزارش نمی‌شوند.
هر سه شاهد توافق داشتند که گزارش UAP می‌تواند عواقبی برای حرفه و حتی سلامتی خلبانان داشته باشد. به‌ ادعای گراش، افرادی از تلاش‌ها برای بررسی و پنهان‌کردن تکنولوژی‌های «غیرانسانی» آسیب دیده‌اند. هرچند او از ارائه جزئیات بیشتر به‌صورت عمومی سر باز زد.
گراش در پاسخ به پرسش برشت که آیا «شواهد قانع‌کننده» از چیزی که متعلق به زمین نباشد دیده یا نه، گفت که ۱۰۰ درصد چنین مدرکی را دیده است. فریور نیز گفت شیئی که در سال ۲۰۰۴ از آن فیلم گرفته بود از هر تکنولوژی متعلق به آن زمان، الان، یا ۱۰ سال آینده پیشرفته‌تر بود.
هر سه شاهد این تکنولوژی‌ها را برای امنیت عمومی دارای تهدید بالقوه دانستند و ادعا کردند که درصورت رفتار تهاجمی از سوی آن‌ها، تکنولوژی مقابله با آن‌ها روی زمین وجود نداشت.
همچنین در ادعای بحث‌برانگیز دیگری، گراش ادعا کرد که سازمان‌های اطلاعات ایالات متحده در محل تصادف‌های هواپیماهای ناشناخته، شواهدی از «زیست غیرانسانی» پیدا کرده‌اند. او حاضر به ارائه اطلاعات بیشتر درباره جزئیات این سازمان‌ها و افراد دخیل در بازرسی‌ها در فضای عمومی نشد. اما اطلاعات خود را به‌طور خصوصی برای درخواست قانونی مدارک بیشتر و طرح جلسه‌های آینده به کنگره ارائه خواهد داد.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster