اپل اخیرا در کنفرانس سالانه توسعه دهندگان خود که چند ماه پیش برگزار شد از هدست واقعیت ترکیبی ویژن پرو رونمایی کرد. این هدست به خاطر مشخصات رده بالایی که دارد دارای برچسب قیمتی ۳۴۹۹ دلار است. حالا ، اپل کیت توسعه‌دهنده ویژن را ارائه کرده است که به توسعه دهندگان اجازه ایجاد اپلیکیشن‌ها و بازی‌های نوآورانه را برای ویژن پرو خواهد داد.
کیت ویژن پرو ابزارهایی را در اختیار توسعه‌دهندگان قرار می‌دهد که امکان ساخت اپلیکیشن‌های سازگار با سیستم عامل این هدست را آسان‌تر می‌کنند. اپل در واقع به‌دنبال توسعه یک اکوسیستم غنی از اپلیکیشن‌های کاربردی برای هدست خود است.
توسعه دهندگانی که دوست دارند این کیت را تهیه کنند می‌توانند از طریق یک فرآیند درخواست اقدام کنند. متقاضیان برای واجد شرایط بودن، باید دارای حساب کاربری در اپلیکیشن Apple Developer باشند و توضیحاتی درباره مهارت‌های تیم خود و اپلیکیشن های پیشنهادی ارائه دهند.
توسعه‌دهندگان پس از انتخاب شدن، یک کیت توسعه‌دهنده ویژن پرو دریافت می‌کنند. این کیت به‌همراه تمام منابع لازم برای کمک به توسعه‌دهندگان ارائه خواهد شد. از طرفی، کارشناسان اپل نیز به‌طور منظم در دسترس خواهند بود تا راهنمایی‌های لازم را ارائه دهند.
فرآیند انتخاب شدن برای دریافت کیت ویژن پرو بسیار رقابتی است و اولویت با کسانی خواهد بود که خلاقیت خود را به نمایش بگذارند و ثابت کنند که اپلیکیشن یا بازی آن‌ها می‌تواند به طور موثر از قابلیت‌های visionOS بهره ببرد.
منبع: Gizmochina
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2023 TechFars All Rights Reserved

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster