پس از تردز اکنون تیک تاک نیز با میزبانی پست متنی به عنوان رقیب توییتر شناخته شده و با آن رقابت خواهد کرد. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، طبق اعلام تیک تاک اکنون کاربران این پلتفرم پست متنی نیز منتشر خواهند کرد. تیک تاک با اضافه کردن این قابلیت همانند تردز قصد دارد […]
پس از تردز اکنون تیک تاک نیز با میزبانی پست متنی به عنوان رقیب توییتر شناخته شده و با آن رقابت خواهد کرد.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، طبق اعلام تیک تاک اکنون کاربران این پلتفرم پست متنی نیز منتشر خواهند کرد. تیک تاک با اضافه کردن این قابلیت همانند تردز قصد دارد به رقابت با توییتر سابق بپردازد. این قابلیت شباهت زیادی به ویژگی استوری در اینستاگرام دارد و با کمک برخی تنظیمات می توان رنگ متن و رنگ پس زمینه را تغییر داد.‌ همچنین همراه با پیت امکان نمایش استیکر و موسیقی نیز وجود دارد. در ابن پست ها محدودیت ۱۰۰۰ کاراکتری اعمال شده است اما امکان پاسخ دادن، باز نشر و … روی این پست ها وجود دارد.
تیک تاک اولین پلتفرمی بود که ویدیوهای کوتاه را همه کیر کرد. پس از آن اینستاگرام و فیسبوک نیز جهت رقابت با آن تلاش کردند تا چنین بخشی را به پلتفرم خود اضافه کنند. در حال حاضر پلتفرم هایی مانند تردر، بلو اسکای و … در حال رقابت با توییتر هستند. اما هنوز موفقیت چندانی کسب نکرده اند. البته توییتر نیز با کاهش ویژگی های رایگان در خارج از دست داده کاربران خود است.
پیشنهاد ویژه
سرور HP
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster