دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
مشتریانی که متقاضی خرید محصولات کرمان موتور از سامانه یکپارچه بودند، طی مدت‌زمان کوتاه‌تری خودروهایشان را تحویل خواهند گرفت.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
کرمان موتور یکی از شرکت‌های حاضر در طرح دوم سامانه یکپارچه بود. بنابراین گروهی از مشتریان نیز محصولات این شرکت شامل جک J4، جک S3 و کی‌ام‌سی J7 را برای خرید انتخاب کرده بودند. اولویت تحویل بسیاری از این متقاضیان پاییز و زمستان 1402 اعلام شده بود. اما هم‌اکنون کرمان موتور به آن‌ها اعلام کرده است که طی 90 روز آینده، خودروهای این گروه از مشتریان تحویل داده خواهد شد. بنابراین متقاضیان سامانه یکپارچه محصولات کرمان موتور، اتومبیل‌های خود را زودتر از موعد تحویل اعلام‌شده در اختیار خواهند گرفت.
خودروهای ارائه‌شده کرمان موتور در مرحله دوم سامانه یکپارچه سه مدل از محصولات جک بودند. جک J4 که یکی از ارزان‌ترین خودروهای چینی مونتاژ داخل به‌حساب می‌آید، درحال‌حاضر با قیمت 765 میلیون تومان توسط این شرکت به فروش گذاشته شده است. کراس‌اوور مقرون‌به‌صرفه جک S3‌ نیز با قیمت 910 میلیون تومان توسط کرمان موتور فروخته می‌شود. درنهایت سدان نیمه‌لوکس کی‌ام‌سی J7، یک میلیارد و 280 میلیون تومان قیمت خورده است.
«از حسن نظر مشتریان گرامی که در موعد مقرر نسبت به ثبت‌نام و تکمیل وجه خودروی مدنظر خود اقدام  نموده‌اند، قدردانی می‌شود. به استحضار می‌رساند شرکت کرمان موتور از کلیه متقاضیان که در نوبت دوم عرضه سامانه یکپارچه، محصولات این شرکت را به‌عنوان اولویت اول خود انتخاب نموده‌اند، در تیرماه جهت تکمیل فرایند ثبت‌نام دعوت به عمل آورده است. خودروی تمامی مشتریان محترم که مراحل ثبت‌نام را  تکمیل نموده‌اند، با توجه به برنامه تولید شرکت، حداکثر طی سه‌ماهه آتی تحویل خواهد شد. مجدداً از اعتماد مشتریان گرامی کمال امتنان را داریم.»
همچنین بخوانید: تست و بررسی کی‌ام‌سی J7؛ تجربه 1000 کیلومتر در شهر، جاده و ترافیک
تحویل زودهنگام محصولات کرمان موتور درحالی صورت می‌گیرد که خودروساز بزرگ کشور یعنی سایپا، قادر به تکمیل تعهدات قبلی خود نیز نبوده است. علاوه‌براین، اولویت تحویل متقاضیان خرید خودروهای پرتیراژی همچون کوییک و ساینا، به زمستان و پاییز 1402 یا سال 1403 موکول شده است. بنابراین خودروسازان خصوصی در جلب نظر مشتریان سامانه یکپارچه، قوی‌تر از شرکتی همچون سایپا عمل می‌کنند.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster