دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
این سامانه قرار است نقش کمک حسابدار را برای مدیریت پرداخت‌های دوره‌ای سازمان‌ها و افراد، ایفا کند.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
سامانه صدور و تسویه الکترونیکی «ستا» توسط شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد رونمایی شد. این سامانه قرار است نقش کمک حسابدار را برای مدیریت پرداخت‌های دوره‌ای سازمان‌ها و افراد، ایفا کند.
به گزارش دیجیاتو و به نقل از روابط‌عمومی و برندینگ فناپ، سامانه صدور و تسویه الکترونیکی «ستا»، راهکاری برای شناسه‌دار کردن پرداخت‌ها است که به عنوان یک کمک حسابدار مدیریت پرداخت‌های مدون و دوره‌ای سازمان‌ها و افراد به یکدیگر را تسهیل می‌کند.
این سامانه با هدف رفع مشکل مجهول بودن پرداختی‌ها و ایجاد راه‌حلی برای رصد آنها راه‌اندازی شده است و امکان صدور انواع قبض و مدیریت فرایند صدور تا پرداخت را به سازمان‌ها، مدیران ساختمان‌ها و تمامی مجموعه‌هایی که مطالبات مالی دارند، می‌دهد.
بنابر اعلام پرداخت الکترونیک پاسارگاد به کمک این سامانه، افراد می‌توانند مشتریان خود را در سامانه تعریف کرده، برای هر مشتری قبض مربوط با بدهی که متشکل از شناسه قبض و شناسه پرداخت است، را تعریف کنند و به کمک پنل پیامکی، اطلاع‌رسانی به تمامی افراد ثبت‌شده در سامانه را تسهیل کنند. 
پس از پرداخت، مبلغ واریزشده 24ساعت بعد (یک روز کاری بعد) با سازمان تسویه می‌شود و هر پرداخت دو شناسه به همراه خواهد داشت که شناسایی و ردیابی آن را در آینده تسهیل می‌کند. 
آنطور که این شرکت اعلام کرده، «ستا» امکانات متنوعی نظیر شناسایی پرداخت‌کننده، زمان و علت پرداخت، گزارش مفصل و پردازش پرداختی‌ها دارد. امکاناتی که کاهش هزینه‌های سازمان‌ها با توجه به کم‌کردن هزینه‌های جمع‌آوری مطالبات و حسابرسی و تسویه‌های منظم روزانه را به دنبال خواهد داشت. 
همچنین با وجود شبکه پرداخت گسترده در کانال‌های مختلف غیرحضوری از جمله اینترنت و اپلیکیشن‌ها، حضوری مانند دستگاه‌های خودپرداز و پایانه‌های فروشگاهی، به ارائه خدمات پرداخت قبض در بستر امن بانک و شبکه شاپرک می‌پردازد. 
ساختمان‌های اداری، تجاری و مسکونی، مدارس، دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، مؤسسات خیریه، صندوق‌های قرض‌الحسنه و فروشندگان کالاهای قسطی از جمله مشتریان این سامانه هستند که ‌می‌توانند درخواست پنل سامانه قبوض و مدیریت وضعیت پرداختی‌ها را در سایت پرداخت الکترونیک پاسارگاد ثبت کنند. 
سازمان‌ها می‌توانند با دریافت API سامانه «ستا» و اضافه‌کردن آن به سرویس‌ها و پنل‌های فعلی خود، از امکانات این سامانه بهره‌مند شوند.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster