دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
ایران خودرو برای ثبت‌نام‌کنندگان تارا دنده‌ای در قالب سامانه یکپارچه با موعد تحویل پاییز 1402، پیامکی را جهت اطلاع‌رسانی صادر کرده است.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
گروه صنعتی ایران خودرو طرح تبدیل تارا به پژو 207 را اعلام کرد. در این طرح متقاضیان خرید تارا دنده‌ای، می‌توانند به‌جای این خودرو، پژو 207 دنده‌ای با سقف شیشه‌ای را تحویل بگیرند. متقاضیانی که در سامانه یکپارچه اقدام به انتخاب تارا دنده‌ای کرده‌اند و موعد تحویل خودرو آن‌ها پاییز 1402 اعلام شده است، قادر به بهره‌مندی از این طرح تبدیل هستند. ایران خودرو به مشتریان هفت روز مهلت داده است تا در صورت تمایل، نسبت به تبدیل خودرو اقدام کنند. موعد تحویل خودرو در این طرح تبدیل، 90 روز کاری عنوان شده است.
ایران خودرو برای ثبت‌نام‌کنندگان تارا دنده‌ای در قالب سامانه یکپارچه با موعد تحویل پاییز 1402، پیامکی را جهت اطلاع‌رسانی صادر کرده. بااین‌حال، برخی متقاضیان در فضای مجازی اعلام کرده‌اند که پیامکی را بابت اطلاع‌رسانی بخشنامه تبدیل تارا به پژو 207 دریافت نکرده‌اند. مطابق آنچه از نظرات و گفت‌وگوهای کاربران برمی‌آید، مشتریان استقبال گرمی را از این طرح خواهند داشت.
‌درحال‌حاضر قیمت پژو 207 دنده‌ای سقف شیشه‌ای موسوم به پانوراما، معادل ۳۴۳,۷۰۰,۰۰۰ تومان اعلام شده است. تارا دنده‌ای نیز در کارخانه ۳۹۴,۴۰۰,۰۰۰ تومان قیمت دارد. بنابراین با استفاده از این طرح تبدیل، متقاضیان 50 میلیون تومان بودجه کمتری را برای خرید خودرو نیاز خواهند داشت. در نتیجه خرید پژو 207 دنده‌ای سقف شیشه‌ای برای آن‌ها مقرون‌به‌صرفه‌تر از تارا دنده‌ای خواهد بود.
در سوی دیگر، بایستی به اختلاف قیمت بازار و کارخانه این طرح تبدیل بپردازیم. قیمت پژو 207 دنده‌ای سقف شیشه‌ای در بازار آزاد معادل 638 میلیون تومان است. به عبارت دیگر، خریداران این خودرو از کارخانه صاحب سودی در حدود 300 میلیون تومان خواهند شد. اختلاف قیمت بازار و کارخانه تارا دنده‌ای کمتر است و به حدود 230 میلیون تومان می‌رسد. بنابراین استفاده از طرح تبدیل تارا به پژو 207 برای متقاضیان سود بیشتری را به‌همراه خواهد داشت.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster