طبق گزارش‌های منتشر شده شیائومی ۱۳ و ردمی نوت ۱۳ پرو پلاس دارای طراحی مشابه خواهند بود. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، احتمالاً رونمایی از گوشی ردمی نوت ۱۳ در بازار چین پاییز امسال انجام خواهد شد. طبق شایعات اخیر این گوشی طراحی مشابه شیائومی ۱۳ دارد و یک طرح شماتیک از […]
طبق گزارش‌های منتشر شده شیائومی ۱۳ و ردمی نوت ۱۳ پرو پلاس دارای طراحی مشابه خواهند بود.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، احتمالاً رونمایی از گوشی ردمی نوت ۱۳ در بازار چین پاییز امسال انجام خواهد شد. طبق شایعات اخیر این گوشی طراحی مشابه شیائومی ۱۳ دارد و یک طرح شماتیک از آن توسط یک افشاگر در ویبو منتشر شده است.
این افشاگر معروف به نام شیائومی ۱۳ را مشابه ردمی نوت ۱۳ پرو پلاس دانست که لبه‌های صاف و حاشیه‌های بسیار کم در قسمت نمایشگر خواهد داشت. در طرح منتشر شده نیز یک صفحه نمایش تخت با قاب صاف و جزیره دوربین در پشت آن دیده می‌شود. این طرح شماتیک کاملاً مشابه شیائومی ۱۳ است.
تفاوت آن در ردمی نوت ۱۳ پرو پلاس ابعاد این دو گوشی است. شیائومی در نسخه بعدی ردمی نوت از یک نمایشگر ۶.۷ اینچی استفاده خواهد کرد. در حالی که شیائومی ۱۳ به صفحه نمایش ۶.۳۶ اینچی مجهز است. طبق گزارش منتشر شده توسط جی اس ام آرنا گوشی جدید نوت ۱۳ پرو پلاس با رابط کاربری MIUI 15 عرضه خواهد شد. هنوز مشخص نیست شیائووی در این گوشی از اندروید ۱۴ استفاده خواهد کرد با خیر.
پیشنهاد ویژه
سرور HP
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster