ایلان ماسک اعلام کرد که نام توییتر را به X تغییر می‌دهد و نماد پرنده آبی را حذف خواهد کرد. اعلام این خبر باعث بحث‌های زیادی شده است، اما لیندا یاکارینو مدیرعامل جدید توییتر فاش کرده که X در آینده امکان تعامل نامحدود از طریق صوتی، تصویری، پیام‌رسانی و پرداخت را فراهم خواهد کرد. او گفت که این پلتفرم با هوش مصنوعی تقویت خواهد شد.
ماسک روز شنبه در توییتر خود گفت که به زودی با برند توییتر و نماد پرنده آبی خداحافظی خواهیم کرد و آدرس x.com به جای twitter.com کاربران را به این شبکه اجتماعی هدایت خواهد کرد. گفتنی است مدیران توییتر قبلا تایید کرده بودند که این شرکت در ایالت نوادا به X Corp تغییر نام داده است.
ایلان ماسک از زمانیکه توییتر را خریده تغییرات زیادی در آن ایجاد کرده است. او بسیاری از مدیران اجرایی را اخراج کرده، هیات مدیره را منحل کرده و حدود ۸۰۰۰ از کارمندان این شرکت را اخراج کرده است. این تغییرات باعث کاهش چشمگیر درآمدهای تبلیغاتی توییتر شده است.
ماسک اخیرا سرویس توییتر آبی را برای افزایش درآمدهای توییتر معرفی کرد. این سرویس به همه کاربران اجازه می‌دهد با پرداخت ۸ دلار در ماه تیک آبی داشته باشند و به قابلیت‌های بیشتری مانند ویرایش توییت‌ها و انتشار پست‌های طولانی‌تر دسترسی داشته باشند.
منبع: Gsmarena
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2023 TechFars All Rights Reserved

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster