تیزری که اخیرا سامسونگ از گوشی گلکسی زد فلیپ ۵ منتشر کرده است طراحی این گوشی را به طور کامل نشان می دهد. طبق این تیزر گوشی جدید سامسونگ در حالت تاشو هیچ گونه شکافی ندارد. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، سامسونگ در روزهای آینده از گوشی های جدید و دیگر محصولات […]
تیزری که اخیرا سامسونگ از گوشی گلکسی زد فلیپ ۵ منتشر کرده است طراحی این گوشی را به طور کامل نشان می دهد. طبق این تیزر گوشی جدید سامسونگ در حالت تاشو هیچ گونه شکافی ندارد.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، سامسونگ در روزهای آینده از گوشی های جدید و دیگر محصولات رونمایی خواهد کرد. پیش از رونمایی تیزر رسمی این گوشی ها منتشر شده که در آن مشاهده میشود این گوشی طبق شایعات قبلی در هنگام تاشدن هیچ گونه شکافی ندارد. بنابراین این گوشی پر برابر نفوذ آب و گرد و غبار مقاومت بیشتری خواهد داشت.
البته در این تیزر اطلاعات زیادی در مورد گلکسی زد فلیپ ۵ ارائه نمیشود. البته پیش از معرفی بسیاری از ویژگی ها و مشخصات این گوشی منتشر شده و در زمان معرفی از تمام ویژگی های آن اطلاع داریم. از مهمترین ویژگی های این دستگاه می توان به بزرگتر شدن نمایشگر بیرونی آن نسبت به نسل قبل و همچنین تغییر طراحی لولای آن اشاره کرد که مقاومت آن را افزایش می دهد.
سامسونگ در مراسم آنپکد خود که ۴رار است در تاریخ ۴ مرداد برگزار شود از محصولات و نسل جدید گوشی های تاشو رونمایی خواهد کرد. با توجه به زمان اندک تا معرفی رسمی، به زودی محصولات جدید و ویژگی های آنها عرضه خواهند شد.
پیشنهاد ویژه
سرور HP
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster