دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
ایلان ماسک در توییتی اعلام کرد که می‌خواهد برند توییتر را تغییر دهد و در گام اول لوگوی این شبکه اجتماعی را عوض می‌کند.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
ایلان ماسک در توییت جدیدی اعلام کرده است که به‌زودی برند توییتر را تغییر می‌دهد و به‌تدریج با تمام پرنده‌ها خداحافظی می‌کند. او وعده داد که اگر تا امشب لوگوی خوبی برای برند X پیشنهاد شود، همین فردا لوگوی این شبکه اجتماعی را عوض می‌کند.
مالک توییتر در توییتی از یک تغییر بزرگ در توییتر خبر داد. او نوشت: «و به‌زودی با برند توییتر و بعد به‌تدریج با تمام پرنده‌ها خداحافظی می‌کنیم.» او به فاصله کوتاهی در یک توییت دیگر نوشت: «اگر امشب یک لوگوی مناسب برای X پیشنهاد شود، فردا این تغییر را به‌صورت سراسری اعمال می‌کنیم.»
ایلان ماسک یک ساعت بعد در توییت دیگری یک ویدیوی کوتاه را نشان داد که در آن لوگوی پرنده آبی توییتر به یک لوگو از حرف X با خطوط روشن و زمینه تیره تبدیل شده است. او همچنین در یک جلسه توییتر اسپیس تأیید کرد که لوگوی این شبکه اجتماعی تغییر خواهد کرد و درواقع مدت‌ها پیش باید تغییر می‌کرد.
مالک توییتر در توییت دیگری در یک نظرسنجی از کاربران پرسیده است که آیا رنگ پیش‌فرض این پلتفرم باید به مشکی تبدیل شود یا خیر. در این نظرسنجی دو گزینه مشکی و سفید با ایموجی قلب‌هایی به همین دو رنگ دیده می‌شوند. تا این لحظه قلب مشکی از مجموع تقریبی 560 هزار، رأی نزدیک به 75 درصد از آرا را به خود اختصاص داده است. ماسک می‌گوید تصمیم‌گیری در این رابطه برایش مهم است.
با توجه به اینکه چند وقتی است توییتر به زیرمجموعه X Corp اضافه شده و در پایین این پلتفرم هم کپی رایت X Corp دیده می‌شود، ظاهراً برنامه ایلان ماسک برای تبدیل این شبکه اجتماعی به اپلیکیشن X یا همه‌چیز جدی‌تر شده است. با توجه به اینکه این کارآفرین میلیاردر از تغییر تمام پرنده‌های توییتر صحبت کرده است، این احتمال وجود دارد که در آینده حتی نام این شبکه اجتماعی و توییت‌ها نیز تغییر کند.
نکته عجیب اینجاست که در وب‌سایت توییتر گفته شده لوگوی آن‌ها یعنی همان پرنده آبی، برجسته‌ترین دارایی این شرکت است و به همین خاطر این شبکه اجتماعی تاکنون تا این اندازه از این لوگو مراقبت کرده بود.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
کسی خبر مستند داره که این تصمیم های ایلان ماسک، بعد از مشورت با تیم بازاریابی است یا تصمیم با صلاحدید شخصی خودش؟
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster