استیو جابز اولین آیفون را در سال ۲۰۰۷ معرفی کرد. این گوشی موبایل معرفی شده توسط استیو جایز، مفهوم گوشی های همراه را تغییر داد. اولین نسل آیفون با دو نسخه ۴ و ۸ گیگابایت حافظه ذخیره‌سازی عرضه شد. اپل قیمت نسخه ۴ گیگابایتی را قیمت ۴۹۹ دلار و نسخه ۸ گیگابایتی را ۵۹۹ دلار، اعلام کرد. حالا پس از ۱۶ سال، یک آیفون ۴ گیگابایتی، اولین نسخه آیفون در حراج LCG Auctions با قیمت بالای ۱۹۰,۰۰۰ دلار به فروش رسید.
آیفون سال 2007 اپل به قیمت 190,000 دلار در حراجی فروخته شد
در این حراجی به این نسخه آیفون که هنوز در بسته بندی آکبند کارخانه قرار داشت لقب «جام مقدس» دادند، و در ابتدا انتظار می‌رفت با قیمتی بین ۵۰,۰۰۰ تا ۱۰۰,۰۰۰ دلار به فروش رود. اما پس از جذب ۲۸ پیشنهاد آنلاین، ارزش گوشی به سرعت افزایش یافت و در نهایت به قیمت ۱۹۰۳۷۲.۸۰ دلار، به فروش رسید.
آیفون سال 2007 اپل به قیمت 190,000 دلار در حراجی فروخته شد
این حراجی در ۹ ماه گذشته، دو نسخه آیفون آکبند ۸ گیگابایتی سال ۲۰۰۷، با رقم های باورنکردنی ای فروخته است. طبق گفته حراجی LCG Auctions، پس از عرضه مدل به روز شده ۸ گیگابایتی با فضای ذخیره سازی دو برابر و تنها ۱۰۰ دلار اختلاف قیمت، تولید این گوشی تنها پس از دو ماه عرضه در بازار، متوقف شد و همین امر باعث شده تا این گوشی بسیار کمیاب و ارزشمند باشد.
آیفون سال 2007 اپل به قیمت 190,000 دلار در حراجی فروخته شد
پیش از این و در اوایل سال جاری، نسل اول آیفون ۲۰۰۷ بیش از ۶۳,۰۰۰ دلار فروخته شد و یکی دیگر از آیفون های آکبند نسل اول، در فهرستی که توسط LCG Auctions در ماه اکتبر منتشر کرد، بیش از ۳۹،۰۰۰ دلار به فروش رسیده بود.
آیفون سال 2007 اپل به قیمت 190,000 دلار در حراجی فروخته شد
آیفون نحوه ارتباط میلیاردها نفر در سراسر جهان، پرداخت های آنلاین، انجام کارهای شخصی، عکس گرفتن و حتی نحوه بیدار شدن در صبح را تغییر داد. ده‌ها صنعت (دوربین‌های فیلمبرداری، پخش کننده‌های MP3، تلفن‌های تاشو) را کنار زد و به بسیاری دیگر جان بخشید.
استیو جابز، در سال ۲۰۰۷ در نمایشگاه سالانه Macworld اسمارت‌فون جدید را «تلفن همراه انقلابی» نامید که دارای آی‌پاد، تلفن و آنچه او «ارتباط‌دهنده اینترنتی» می‌نامید، خواهد بود.
آیفون سال 2007 اپل به قیمت 190,000 دلار در حراجی فروخته شد
دیگر یادگاری های کمیاب اپل و زندگی شخصی جابز نیز در حراجی به قیمت های قابل توجهی فروخته شد. طبق گفته خانه حراج Julien’s Auctions، در ماه نوامبر، یک خریدار بیش از ۲۰۰,۰۰۰ دلار برای یک جفت صندل قدیمی جابز بود، خرج کرد که رکورد بالاترین قیمت پرداخت شده برای یک جفت صندل در حراج را به ثبت رساند.

ورود
۱۴۰۲ © تمامی حقوق برای وبسایت Rooziato (روزیاتو) محفوظ است.

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster