دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
امروزه پیچ و مهره یکی از پرکاربرد ترین اتصال دهنده ها در صنایع مختلف میباشند. اگر شما قصد ساخت قطعه یا وسیله ای رو دارید بی شک برای تشکیل اجزای آن به پیچ و مهره …
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.
امروزه پیچ و مهره یکی از پرکاربرد ترین اتصال دهنده ها در صنایع مختلف میباشند. اگر شما قصد ساخت قطعه یا وسیله ای رو دارید بی شک برای تشکیل اجزای آن به پیچ و مهره نیاز پیدا میکنید. ما در این مقاله میخواهیم به شما کمک کنیم چگونه پیچ و مهره مورد نیازمان را انتخاب و تهیه کنیم.
شما در هنگام خرید پیچ و مهره باید چند فاکتور رو مد نظر قرار بدهید. این فاکتور ها عبارت اند از متریال، سایز و از همه مهم تر نوع پیچ و مهره مورد نیاز برای کار.
پیچ و مهره ها در متریال های گوناگونی تولید و به بازار عرضه میشوند. پرمصرف ترین متریال هایی که پیچ و مهره در آن تولید میشود عبارت اند از استنلس استیل، کربن استیل و آهن کم کربن. برای این که متریال مورد نیاز خود را انتخاب کنید باید در ابتدا به این موضوع دقت کنید که در چه محیطی میخواهید از پیچ و مهره استفاده کنید. برای مثال اگر شما میخواهید در محیطی مغناطیسی از پیچ و مهره استفاده کنید متریال استنلس استیل انتخابی مناسب برای نیاز شما است.
شاید برای خیلی از مراجعه کنندگان عزیز سوال پیش بیاید که چطور سایز پیچ و مهره را اندازه گیری کنیم. سایز بندی پیچ و مهره با 3 عدد بیان میشود برای مثال سایز M10*20*1.5. عدد اول یعنی 10 نشان دهنده ی قطر قسمت دنده پیچ میباشد. عدد 20 نشان دهنده ی طول پیچ میباشد. مشتریان عزیز لطفا دقت کنید طول پیچ را همیشه باید از زیر کلگی آن حساب کنید. و در آخر عدد 1.5 مربوط به گام پیچ میباشد.
پیچ، مهره و واشر از رایج ترین اتصال دهنده های صنعتی در حال استفاده هستند. با این حال، عملکرد و عمر مفید بست به طور قابل توجهی تحت تأثیر تغییرات در نوع، کیفیت، شکل و جنس است. برای انتخاب بست مناسب (و ارائه دهنده بست) برای پروژه خود، درک تغییرات عملکردی انواع مختلف قابل دسترسی، از جمله مهره ها، پیچ و مهره ها و واشرها بسیار مهم است.
پیچ‌های شش گوش که گاهی به آنها پیچ‌های شش گوش یا پیچ‌های ماشینی نیز گفته می‌شود، بست‌های ساختاری هستند که دارای سرهای شش ضلعی و رزوه‌های ماشین هستند. آنها برای استفاده با مهره و واشر به عنوان بخشی از مجموعه بست کامل استفاده می شوند. آنها همچنین ممکن است مستقیماً در یک سوراخ ضربه زده نصب شوند.
پیچ و مهره های سر مربع در کاربردهایی استفاده می شود که در آن به بست قوی نیاز است اما دید محدود است. این پیچ و مهره ها به راحتی با آچار بسته می شوند و دارای طرفین بزرگ و صاف هستند. سرهای مربعی در نواحی کوچک و کم نور که یک سازنده یا ماشین‌کار باید کورکورانه پیچ را محکم کند، بهترین کار را دارد. حتی بدون هیچ علامت قابل مشاهده، به راحتی می توان ابزار را در سر مربع قرار داد و احتمال لغزش ابزار را کاهش می دهد.
بست های رزوه ای با محرک شش ضلعی فرورفته و سر استوانه ای به عنوان پیچ های درپوش سر سوکت شناخته می شوند. پیچ‌های سوکت که به آن‌ها پیچ‌های سر آلن نیز گفته می‌شود، با استانداردهای گشتاور بسیار بیشتری نسبت به اتصال دهنده‌های متقاطع فرورفته یا شیاردار سفت می‌شوند. آنها با استفاده از یک کلید شش ضلعی، که به عنوان آچار آلن، کلید شش گوش یا کلید شش گوش نیز شناخته می شود، می پیچند. در شرایطی که فضای خالی کافی برای استفاده از بست با سر شش ضلعی خارجی وجود ندارد، معمولاً از پیچ های درپوش سر سوکت استفاده می شود.
مهره های کوپلینگ که معمولاً به آن مهره های رزوه ای گفته می شود، اتصال دهنده های رزوه ای هستند که برای اتصال دو میله رزوه دار استفاده می شوند. نمای بیرونی شش ضلعی این مهره ها سفت شدن و شل شدن ایمن را با ابزار نصب امکان پذیر می کند.
مهره فلنج شش گوش در اصل مهره ای است که در زیر آن یک فلنج تعبیه شده است. سطح صاف یاتاقان فلنج مانند یک واشر توکار عمل می کند و بار گیره را به دورتر از مهره توزیع می کند و جایگزین مجموعه مهره و واشر سنتی می شود.
مهره های شش گوش دارای شش ضلع هستند. در مواقعی که به مکانیزم قفل کردن نیاز نیست، این مهره‌ها با رزوه داخلی اغلب با پیچ‌ها و پیچ‌های رزوه‌شده با ماشین استفاده می‌شوند.
هنگامی که یک پیچ یا پیچ سفت می شود، واشر فشار را به طور یکنواخت توزیع می کنند. طراحی نازک و صفحه مانند آن، سطح سطح را افزایش می دهد تا از لق شدن و بیرون کشیدن بست جلوگیری کند. علاوه بر این، آنها اصطکاک سطح را کاهش می دهند و در مواقعی که فاصله بیشتری بین اقلام مورد نیاز است به عنوان فاصله دهنده عمل می کنند.
صنایع پیچ و مهره پایا تولیدکننده ی انواع پیچ و مهره و سیم بکسل در متریال و سایز های گوناگون میباشد. اگر به دنبال منبعی قابل اطمینان برای خرید پیچ و مهره هستید پیچ و مهره پایا بهترین گزینه برای شماست. جهت خرید پیچ و مهره با شماره تماس های موجود ارتباط برقرار کنید.
09354920493
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster