خطای «اتصال شما خصوصی نیست» یک اخطار امنیتی است که زمانی که مرورگر شما قادر به برقراری ارتباط امن با سرور سایت نباشد در مرورگر گوگل کروم ظاهر می‌شود.
در حالت عادی هنگامی که این خطا را مشاهده کردید در هیچ صورتی نباید وارد وب‌سایت مذکور شوید زیرا گوگل کروم با استفاده از پروتکل‌های امنیتی بخش‌های مختلف سایت را بررسی کرده و امکان لو رفتن اطلاعات شما را حدس زده است. اما گاهی نیز پیش می‌آید که دلایل مختلفی در به وجود آمدن این خطا نقش دارند. دلایل مختلفی برای ظاهر شدن این پیغام وجود دارد از جمله:
در ادامه مراحلی وجود دارد که می‌توانید برای رفع خطای "اتصال شما خصوصی نیست" از آن‌ها استفاده کنید:
اگر همه موارد بالا را امتحان کردید و همچنان خطای اتصال شما خصوصی نیست را مشاهده می‌کنید، در ابتدا سعی کنید چند ساعت و در نهایت چند روز منتظر بمانید. گاهی پیش می‌آید که سایت‌ها با باگ‌ها و اشکالات نرم‌افزاری مواجه می‌شوند و پس از چند روز توسط برنامه‌نویسان و توسعه‌دهندگان برطرف می‌شوند. در نهایت اگر باز هم خطا پابرجا بود و شما نیز نیاز ضروری برای ورود به آن سایت دارید، سعی کنید با مدیران سایت تماس بگیرید و این مشکل را با آن‌ها مطرح کنید.
در اکثر مواقع راه‌حل‌های گفته شده باعث از بین رفتن پیغام اتصال شما خصوصی نیست می‌شوند اما اگر موفق نشدید که وارد سایت مورد نظر خود شوید راه‌های زیر را نیز امتحان کنید.
با پیروی از این نکات، می‌توانید به حفظ امنیت داده‌های خود در هنگام مرور وب کمک کنید. اگر شما نیز راه دیگری برای حل شدن خطای اتصال شما خصوصی نیست می‌شناسید، می‌توانید آن را در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.
خانواده ما

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster