دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
ریزر 40 اولترا در هر سه تست خود عملکرد نه‌چندان مطلوبی نشان داده است.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
موتورولا ماه گذشته از گوشی تاشو پرچمدار ریزر 40 اولترا رونمایی کرد و حالا با کمک کانال یوتوب JerryRigEverything شاهد تست دوام و مقاومت این دستگاه هستیم.
طبق معمول، JerryRigEverything مقاومت گوشی را با آزمایش‌های خراش نمایشگر و بدنه، در معرض حرارت قرار دادن نمایشگر و البته تست خمش بسیار جذاب، آزمایش می‌کند. همانطور که در ویدیو نیز دیده می‌شود، نمایشگر داخلی ریزر 40 اولترا در برابر خراشیدن بسیار آسیب‌پذیر است و در سطح 2 و 3 سختی موس خراش‌هایی روی آن دیده می‌شود.
با این حال، نمایشگر خارجی 3.6 اینچی این گوشی تاشو که همچنین یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های آن محسوب می‌شود، در برابر خراش مقاومت بهتری دارد و در سطح 7 خراش‌های عمیقی روی آن دیده می‌شود. هرچند پنل پشتی دستگاه دارای پوششی مقاوم در برابر خراشیدگی است، اما لبه‌های کناری ریزر 40 اولترا نیز به راحتی مستعد دریافت خراش هستند.
نمایشگر داخلی دستگاه در برابر حرارت نیز مقاومت بسیار کمی دارد و زمانی که زک، حرارت را به آن نزدیک می‌کند، لکه سیاهی روی آن شکل می‌گیرد که ناپدید نیز نخواهد شد.
احتمالاً قابل‌توجه‌ترین بخش ویدیو به تست خمش دستگاه مربوط می‌شود. در حالی که شاید بسیاری انتظار داشته باشند که نمایشگر اصلی و انعطاف‌پذیر موتورولا ریزر 40 او‌لترا دچار آسیب شود، اما نمایشگر بیرونی دستگاه که توسط گوریلا گلس ویکتوس از آن محافظت می‌شود، می‌شکند!
با این وجود، می‌توان گفت که گوشی تاشو موتورولا ریزر 40 اولترا در تست مقاومت خود عملکرد چندان خوبی نشان نداده است.
در چند وقت گذشته JerryRigEverything مقاومت گوشی‌های دیگری را نیز آزمایش کرده است. هفته گذشته ناتینگ فون 2 موفق شده بود تا از تست مقاومت آن سربلند بیرون بیاید و پیش از آن، گوشی تاشو پیکسل فولد گوگل در تست مقاومت این کانال یوتوبی نابود شد.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster