میلیون‌ها کاربر فقط چند روز پس‌ از راه‌اندازی تردز، در این شبکه‌ی اجتماعی ثبت‌نام کردند؛ اما حفظ این کاربران موضوع دیگری است.
داده‌های SimilarWeb نشان می‌دهد تعداد کاربران فعال روزانه‌ی تردز طی یک هفته از ۴۹ میلیون نفر به ۲۳٫۶ میلیون‌ نفر کاهش یافته است و این یعنی با وجود عجله‌ی میلیون‌ها کاربر برای ثبت‌نام در پلتفرم مذکور، همه‌ی آن‌ها به‌طور منظم از این شبکه‌ی اجتماعی استفاده نمی‌کنند.
دراین‌میان، گویا مارک زاکربرگ اصلاً نگران نیست؛ زیرا اخیراً خوش‌بینی خود را به پلتفرم اجتماعی جدیدش اعلام کرده است. مدیرعامل متا با انتشار پستی در تردز گفت:
داده‌های SimilarWeb براساس میزان استفاده‌ی کاربران اندروید ارائه شده است؛ زیرا ردیابی این‌ افراد آسان‌تر از ردیابی کاربران iOS است. گفتنی است که آمار مربوط به کاربران iOS نیز هفته‌ی آینده منتشر خواهد شد.
فورچن می‌نویسد که تعداد مخاطبان تردز با ۲۳٫۶ میلیون کاربر فعال، حدود ۲۲ درصد کاربران فعال توییتر است. استفاده‌ی روزانه از این برنامه در ۷ جولای ۲۰۲۳ به‌طور متوسط ۲۱ دقیقه در روز بوده؛ ولی تا ۱۴ جولای ۲۰۲۳ به حدود ۶ دقیقه کاهش یافته است. SimilarWeb نیز می‌گوید:
خانواده ما

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster