دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
اثر هنری عمومی بعدی هیوستون به‌عنوان بزرگترین ساعت آفتابی جهان توصیف می‌شود و انرژی خورشیدی را برای مردم محلی تولید خواهد کرد.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.

ساعت آفتابی ساخته شده در هیوستون توانست عنوان بزرگترین ساعت آفتابی جهان را از آن خود کند که انرژی خورشیدی را برای مردم محلی تولید خواهد کرد.
این سازه‌ که طاق زمان نام دارد ساخته هنرمند و معمار ساکن برلین، ریکاردو ماریانو است و در سال ۲۰۲۴ در منطقه غربی شهر تگزاس نصب خواهد شد‌.
این سازه صد فوتی به‌عنوان دستگاه اندازه‌گیری زمان، نمایشگر نور و تاسیسات خورشیدی عمل می‌کند. هر سال چهارصد هزار کیلووات بر ساعت برق توسط آن تولید خواهد شد.
طاق زمان به‌گونه‌ای طراحی شده‌ است که نور خورشید را به سطح پارک Guadalupe Plaza در هیوستون بتاباند و الگوهای نوری آن باتوجه به موقعیت خورشید تغییر می‌کند.
پنل‌های خورشیدی که در قسمت جنوبی مجسمه قرار می‌گیرند، برقی معادل نیاز چهل خانه محلی تولید می‌کنند. همچنین بیش از صد درصد تقاضای برق مرکز فرهنگی هیوستون را تهیه می‌کند.
این اثر هنری به‌عنوان یک همکاری مثبت برای داشتن آب و هوای سالم تلاش خواهد کرد. طاق زمان علاوه بر جنبه معماری، نیروگاه انرژی تجدیدپذیر محسوب می‌شود، بنابراین بنا یادبودی برای عصر جدید انرژی است.
ریکاردو ماریانو کار خود را به‌عنوان نمونه‌ای عملی برای نشان دادن‌ حرکت زمین به دور خورشید به شیوه‌ای سرگرم‌کننده توصیف کرد. وی همچنین افزود که در شب از فضای داخل طاق برای رویدادهای عمومی استفاده می‌شود.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster