سامسونگ کمتر از دو هفته دیگر مراسم آنپکد جدید خود را برگزار خواهد کرد. یکی از دستگاه‌های قابل عرضه در این مراسم سری گلکسی واچ ۶ است که در آن به صورت رسمی معرفی می‌شود. پیش از معرفی این ساعت زیبا در دست یکی از فوتبالیست‌های کره‌ای دیده شده است. به گزارش سرویس اخبار فناوری […]
سامسونگ کمتر از دو هفته دیگر مراسم آنپکد جدید خود را برگزار خواهد کرد. یکی از دستگاه‌های قابل عرضه در این مراسم سری گلکسی واچ ۶ است که در آن به صورت رسمی معرفی می‌شود. پیش از معرفی این ساعت زیبا در دست یکی از فوتبالیست‌های کره‌ای دیده شده است.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، ساعت جدید سامسونگ در دست لیست مشهور به نام سون هیونگ مین در باشگاه فوتبال تاتنهام دیده شده است. سامسونگ از مدت‌های پیش از این روش برای تبلیغ محصولات جدید خود استفاده می‌کند. در این روش از افراد و شخصیت‌های مشهور برای استفاده از محصولات جدید و نمایش آنها بهره میبرد.
البته از این تصاویر نمی‌توان به اطلاعات زیادی رسید. البته وجود نمایشگر بزرگ در این ساعت طبق گزارش‌های قبلی تایید می‌شود. دلیل آن نیز استفاده از نمایشگر ۴۴ میلیمتری در گلکسی واچ ۶ کلاسیک است.
همچنین طبق این تصاویر حاشیه چرخان دستگاه کمی نازک‌تر از نسخه‌های قبلی به نظر می‌رسد. احتمالاً طبق گزارش‌های قبلی این حاشیه امکان چرخش دارد. سامسونگ قصد دارد از این ساعت همراه با دیگر اعضای خانواده در ۴ مرداد رونمایی کند.
پیشنهاد ویژه
سرور HP
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster