یک هکر در اقدامی خاص نسخه جدیدی از چت بات ChatGPT را توسعه داده که تنها برای اعمال محرمانه مورد استفاده خواهد بود. به گزارش‌ سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، نرم افزار جدید این هکر تفاوت مهمی با ساخته شرکت OpenAI دارد. این چت بات جدید با نام WormGPT مخصوص مجرمان سایبری بوده و […]
یک هکر در اقدامی خاص نسخه جدیدی از چت بات ChatGPT را توسعه داده که تنها برای اعمال محرمانه مورد استفاده خواهد بود.
به گزارش‌ سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، نرم افزار جدید این هکر تفاوت مهمی با ساخته شرکت OpenAI دارد. این چت بات جدید با نام WormGPT مخصوص مجرمان سایبری بوده و بدون محدودیت اخلاقی توسعه داده شده است. هدف از ساخت آن نیز تولید بدافزار و حملات فیشینگ بوده است.
طبق گزارش منتشر شده توسط وبسایت پی سی مگ و طبق اطلاعات شرکت SlashNext، توسعه دهنده این چت بات آن را در یک انجمن گفت و گوی هکری برای فروش گذاشته است. این شرکت پس از آزمایش این چت بات گفته هکرها دست به ساخت نمونه ای از چت بات ChatGPT زده اند که در امور خرابکارانه به آنها کمک خواهد کرد. توسعه این چت بات در ماه مارس بوده اما از کاه گذشته کار خود را آغاز کرده است.
هکر سازنده این چت بات مدعی شد برای ساخت آن از مدل زبانی قدیمی و متن باز شرکت OpenAI استفاده کرده است. همچنین این پروژه در آینده برای کارهای غیر قانونی استفاده خواهد شد. همچنین هکرهایی که از این نسخه لستفا ه کرده اند به راحتی می توانند در آینده داده های خود را به فروش برسانند. هکرهای کلاه سیاه هر کاری را با استفاده از WormGPT انجام خواهند داد. همچنین دیگران نیز با استفا ع از آن می توانند هر کاری دلشان میخواهد انجام دهند.
پیشنهاد ویژه
سرور HP
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster