گوگل همیشه از کاربران می‌خواهد که جدیدترین به روزرسانی اندروید را نصب کنندد. اما این شرکت نمی‌تواند کاربران را مجبور به این کار کند. به همین خاطر، گوگل از سازندگان گوشی‌های اندرویدی می‌خواهد که قابلیت جدیدی به نام Android Upgrade Invite به گوشی‌های خود اضافه کنند. یک افشاگر مطرح به نام میشال رحمان با انتشار توییتی این موضوع را فاش کرده است. این قابلیت، کاربران را متقاعد خواهد کرد تا گوشی خود را به آخرین نسخه اندروید ارتقا دهند.
کاربران اندروید با کلیک روی این دعوتنامه خواهند توانست قابلیت‌های جدیدی که نسخه جدید اندروید ارائه می‌کند مشاهده کنند. به‌روزرسانی اندروید حتی از طریق جریان کاربری نیز قابل نصب خواهد بود. جریان کاربری مسیری است که کاربر یک اپلیکیشن برای تکمیل یک کار طی می‌کند. در این پروسه، سعی خواهد شد تا کاربر اندروید وادار به نصب آخرین نسخه اندروید شود.
به محض اینکه یک به‌روزرسانی اندروید منتشر شد، دعوتنامه مذکور به‌طور خودکار ارسال خواهد شد یا اینکه دعوتنامه به صورت دستی توسط سازندگان ارسال خواهد گردید. سازندگان می‌توانند قابلیت‌هایی که در پوسته اندرویدی آن‌ها ارائه نمی‌شود از جریان کار حذف کنند و همچنین در صورت نیاز متن را تغییر داده و انیمیشن‌ها و رنگ‌ها را متناسب با برند خود تغییر دهند.
گوگل امیدوار است که با این کار کاربران اندرویدی بیشتری را ترغیب به نصب آخرین به روز‌رسانی این سیستم عامل بکند. یکی از کارهایی که قابلیت Android Upgrade Invite انجام خواهد داد این است که به کاربران ایده بهتری از آنچه می‌توانند با نصب آپدیت جدید اندروید داشته باشند خواهد داد.
منبع: Phonearena
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2023 TechFars All Rights Reserved

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster