دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
با BPMS ایرانی پگاه آفتاب، فرایند‌های کسب‌و‌کار و اپلیکیشن‌های سازمانی خود را با استقلال کامل و بدون وابستگی به تیم‌های برنامه‌نویس دیجیتالی کنید. سال‌های سال است که سازمان‌ها و کسب‌و‌کارهای ایرانی برای مدیریت دیجیتالی فرایند‌های …
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.
با BPMS ایرانی پگاه آفتاب، فرایند‌های کسب‌و‌کار و اپلیکیشن‌های سازمانی خود را با استقلال کامل و بدون وابستگی به تیم‌های برنامه‌نویس دیجیتالی کنید.
سال‌های سال است که سازمان‌ها و کسب‌و‌کارهای ایرانی برای مدیریت دیجیتالی فرایند‌های خود و یافتن یک نرم افزار BPMS کارآمد و متناسب با کسب‌و‌کار خود با مشکلات متعددی روبرو هستند. یکی از این مشکلات استفاده از ابزارهای قفل‌شکسته‌ٔ جهانی است که در مسیر بهره‌برداری، سازمان‌ها و شرکت‌ها را دچار چالش‌ می‌کند. چالش‌ها و مشکلاتی چون عدم بروزرسانی‌های لازم، منقضی شدن نرم‌افزار، عدم دریافت پشتیبانی از سازندهٔ نرم‌افزار و نبود تناسب کافی میان ابزار خریداری‌شده با نیازهای رو به رشد کسب‌و‌کار.
نرم افزار BPMS پگاه آفتاب که یک سیستم بومی و ایرانی است، پاسخگوی نیازهای کسب‌و‌کارها در صنایع مختلف برای مدل‌سازی و دیجیتالی کردن فرایند‌های خود بدون روبرو شدن با چنین مشکلاتی است.
این راهکار، یک سیستم کم کد (Low Code) است و این امکان را به متخصصان کسب‌و‌کار می‌دهد تا بدون دانش کدنویسی در داخل محیطی پویا و بصری بتوانند فرایندهای خود را طراحی کرده و گردش کار آن را ترسیم کنند، فرم‌های مربوط به هر فرایند را به سادگی بسازند، شرط‌ها و قوانین لازم را اعمال کنند، فرایند‌های کسب‌و‌کار را اجرا و چرخهٔ بهبود آن‌ها را طی کنند.
 این راهکار البته فقط یک BPMS نیست؛ بلکه پلتفرمی کم کد، فرایندگرا و در ابعاد سازمانی است که سازمان‌ها را مجهز به یک ابزار سیستم‌سازی نیز می‌کند تا به وسیلهٔ آن اپلیکیشن‌های مورد نیاز خود را با کمترین کد و در کمترین زمان توسعه دهند. به شکلی که اگر یک فایل اکسل داشته باشید که تا به حال سیستم خود را داخل آن تعریف کرده باشید، با ایمپورت کردن آن به داخل این ابزار و صرف چند ساعت یک اپلیکیشن سازمانی خواهید داشت. ساخت اپلیکیشن‌های سازمانی با این پلتفرم  سازمانی ۱۰ برابر سریع‌تر از روش‌های مرسوم توسعه نرم‌افزار است و این کار با ۱۰۰ برابر کدنویسی کم‌تر انجام خواهد شد.
در موتور طراح فرایند کاربران به راحتی می‌توانند با استفاده از نشانه‌ها و نماد‌های زبان مدل‌سازی BPMN 2.0 فرایند خود را به صورت شماتیک و کاملاً بصری طراحی کنند. مدل‌ساز فرایند در نرم افزار BPMS پگاه آفتاب برخلاف برخی از سیستم‌های مدیریت فرایند در داخل همان محیط نرم‌افزار اجرا می‌شود و کاربر بدون نصب هیچ‌گونه ابزار جانبی دیگری می‌تواند مدل‌سازی فرایند را انجام دهد.
در بخش تعریف و طراحی ساختار اطلاعاتی نیز توسعه‌دهنده‌های داخل سازمان، بدون کدنویسی‌های مرسوم با استفاده از انواع داده‌ها و فیلدهای از پیش‌تعریف‌شده در داخل سیستم و تعیین مشخصه‌های آن‌ها می‌توانند به سرعت و به سادگی جداول و فیلد‌های اطلاعاتی مورد نیاز برای اجرای فرایند‌ها را تعیین کنند.
ساختارِ راهکار BPMS پگاه آفتاب به شکلی است که پس از تعیین جداول اطلاعاتی به صورت خودکار فرم مورد نیاز آن‌ها نیز ساخته می‌شود؛ و تنها کاری که مدیر سیستم باید انجام دهد تغییر این فرم به شکل دلخواه خود است. در بخش فرم‌ساز امکان به‌کارگیری انواع قالب‌های پیش‌ساخته و انواع فیلد‌های شناخته‌شده و حتی کم کاربرد برای ساخت یک فرم قدرتمند وجود دارد. تمام فیلد‌های هر فرم امکان سفارشی‌سازی دارند و در صورت نیاز به انجام شخصی‌سازی‌های پیچیده‌تر نیز امکان کدنویسی به زبان جاوا اسکریپت فراهم است.
در این راهکار اعمال شروط و اعتبارسنجی‌ها بر روی فیلد‌های اطلاعاتی بدون کدنویسی قابل انجام است؛ هرچند که امکان کدنویسی برای پیاده‌سازی نیازهای بسیار پیچیده با زبان سی شارپ نیز فراهم است. پشتیبانی از ابزار‌های تست، اعتبار‌سنجی و شبیه‌سازی، امکان پیاده‌سازی قوانین منجر به تصمیم، اتصال به وب‌سرویس‌های بیرونی و قابلیت ارسال نوتفیکیشن، ایمیل و پیامک بر اساس شروط تعریف‌شده از دیگر امکانات این بخش است.
سطح دسترسی کاربران و گروه‌های کاربری و نقش‌ها به فرم‌ها و مراحل مختلف فرایند و گزارش‌ها به سادگی یک تیک زدن قابل انجام است. هم‌چنین می‌توان ساختار نقش‌ها را به صورت سلسله‌مراتبی و با ویژگی ارث‌بری تعریف کرد.  
ماژول داشبوردساز نرم افزار BPMS پگاه آفتاب قادر به خواندن آنی داده‌ها و نمایش بصری آن‌ها بر اساس قالب‌های پیش‌ساخته و انواع نمودار‌های چارت، دایره‌ای، میله‌ای، ماتریکسی و فرمت‌های دیگر است. هم‌چنین این امکان برای مدیر سیستم فراهم است که برای گروه‌ها و نقش‌های مختلفِ کاربری، داشبوردهای متفاوتی را با اطلاعات مختص خود طراحی کند تا هر فرد در سازمان به پورتال شخصی خود بر اساس نیازش دسترسی داشته باشد.
کم کد بودن نرم افزار BPMS پگاه آفتاب مدلی بصری از ابزار‌ مدیریت فرایند کسب و کار ارائه می‌دهد که ویژگی اصلی آن‌، سهولت در استفاده است. حتی برای افرادی که هیچ آشنایی‌ خاصی با برنامه‌نویس و کدنویسی ندارند.
مفهوم «کم کد» (Low code) تنها منحصر به دنیای سیستم‌های مدیریت فرایند یا همان نرم افزار‌های BPMS، نمی‌شود. ممکن است شما همین حالا هم به واسطهٔ سرویس‌های سایت ساز آنلاین مشغول کار کردن با  یک سرویس «کم کد» باشید. یا شاید با این مفهوم از طریق سرویس‌هایی مثل بلاگر یا وردپرس که برای ساخت وبلاگ استفاده می‌شوند یا کار با نرم‌افزار‌های گرافیکی مثل محصولات ادوبی آشنا باشید.
از مهم‌ترین مزیت‌های استفاده از نرم افزار BPMS کم کد می‌توان به افزایش سرعت مدل‌سازی فرایند، بهبود بهره‌وری و افزایش استقلال کاربران برای کار با سیستم اشاره کرد.
هرچند در این راهکار می‌توان بسیاری از کارها را بدون نیاز به کدنویسی انجام داد اما به هر حال برای پیاده‌سازی فرایندهای پیچیده با قواعد کسب و کار گسترده، و فرم‌های کاربری کاملا شخصی‌سازی‌شده، داشتن امکانات کدنویسی سمت سرور و سمت کلاینت یک ضرورت است. یکپارچگی حداکثری محیط کدنویسی با سایر امکانات BPMS پگاه آفتاب یکی از معیارهای مهم برای ارزیابی قدرت این ابزار است.
اگر BPMS‌ای همهٔ الزامات را رعایت کرده باشد ولی از نماد‌های ناآشنا و پیچیده در بخش مدل‌سازی فرایند‌ها استفاده کند؛ مدیر سیستم و کاربران به سختی قادر به استفاده از آن خواهند بود. نرم افزار BPMS پگاه آفتاب از رایج‌ترین استاندارد مدلسازی موجود در بازار که همان BPMN 2.0 است بهره می‌برد. استفاده از BPMN 2.0 به دلیل این که تبدیل به یک زبان مشترک جهانی شده است ارتباط‌گیری راحت همه با مدل‌های فرایندی را تضمین می‌کند.
هر چند نقش اصلی BPMSها مدل‌سازی و اجرای فرایند‌ها و ایجاد یکپارچگی فرایندی بین سیستم‌های مختلفِ موجود در سازمان است، اما در ایران به دلیل اینکه هنوز بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها از نظر رفع نیازهای سیستمی خود در سطح مطلوبی نیستند و برخی از نیازهای نرم‌افزاری سازمان‌ها اصولاً ماهیت فرایندی ندارند، ابزار BPMS‌ای کارآمد است که بتواند نیازهای سازمان در خصوص سیستم‌های اطلاعاتی غیر فرایندی را نیز برطرف کند. سیستم BPMS پگاه آفتاب از آن‌جا که مستقل از موتور طراح فرایند نیز قابل استفاده است، این امکان را به سازمان بهره‌بردار می‌دهد تا از آن به عنوان یک ابزار سیستم سازی کسب و کار برای تولید اپلیکیشین فرایندی و غیرفرایندی استفاده کند و آن‌ها را اختیار کاربران نهایی خود قرار دهد.
از آن‌جا که این محصول به صورت کاملاً بومی توسط متخصصان پگاه آفتاب توسعه یافته است، تیم فنی و پشتیبانی پگاه آفتاب با تسلط کامل بر آن قادر خواهد بود تا با آموزش درست و هدفمند، مهارت‌های لازم را به توسعه‌دهندگان داخلی سازمان‌های مشتری منتقل کند و در صورت ایجاد پرسش یا بروز مشکل در سریع‌ترین زمان ممکن خدمات پشتیبانی لازم را ارائه دهد. هم‌چنین در صورت تمایل سازمان مشتری، پگاه آفتاب قادر است صفر تا صد احصاء، مدل‌سازی و اجرای فرایند و توسعه سیستم‌های سازمانی را در این راهکار به انجام برساند.
نرم افزار BPMS پگاه آفتاب حاصل بیش از دو دهه تجربه پگاه آفتاب در طراحی، تولید و پیاده‌سازی راهکارهای نرم‌افزاری سازمانی و تولید و ارائه ابزار مدیریت فرایندهای کسب و کار است. سال ۱۳۸۴ اولین نسل این محصول بر روی پلتفرم ویندوز و مبتنی بر نوتیشن طراحی گردش‌کار ابداعی پگاه آفتاب به بازار عرضه شد. نسل جدید این راهکار اما یک پلتفرم کم کد برای مدیریت فرایند‌های کسب‌و‌کار و توسعه سیستم‌های سازمانی (برای تولید نرم‌افزاری فرایندی و غیرفرایندی کسب و کارها) است، که در سال ۱۳۹۶ به صورت یک ابزار تحت وب معرفی شد.
راهکار BPMS‌ پگاه آفتاب طی سال‌های اخیر در سازمان‌ها و شرکت‌های معتبری چون گروه شاتل، هلیدنگ فاخر، سازمان صداوسیما، نیروگاه‌های شازند، قم و نکا و ده‌ها شرکت دیگر مورد بهره‌برداری قرار گرفته است. 
جهت دریافت مشاوره و درخواست دموی رایگان با ما از راه‌های زیر در تماس باشید:
وبسایت پگاه آفتاب:  https://pegaheaftab.com
ایمیل واحد فروش:  sales@pegaheaftab.com
شماره‌های تماس: ۸۸۵۳۹۶۳۵-۰۲۱ الی ۸
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster