دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
کاربران گوشی‌های سامسونگ هنوز با مشکل ظاهرشدن خطوط سبز و صورتی روی نمایشگر دست‌و‌پنجه نرم می‌کنند.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
کاربران گوشی‌های سامسونگ هنوز با مشکل ظاهرشدن خطوط سبز و صورتی روی نمایشگر دست‌و‌پنجه نرم می‌کنند و این مشکلی است که به‌نظر می‌رسد عمدتاً دستگاه‌های مجهز به نمایشگر سوپر‌امولد را تحت تأثیر قرار می‌دهد.
با وجودی که سامسونگ این مشکل را تشخیص داده و خط‌مشی تعمیر رایگان را برای گوشی‌های بدون گارانتی سری گلکسی نوت 20 و گلکسی S20 که تحت تأثیر این مشکل قرار گرفته‌اند، در نظر گرفته است، اما سایر موبایل‌های این شرکت هنوز با چنین مشکلی روبه‌رو هستند.
برای مثال، یکی از کاربران گلکسی زد فلیپ 4 در هند گزارش می‌دهد که پنج ماه بعد از خرید این گوشی هوشمند، خط سبزرنگی در قسمت سمت چپ نمایشگر ظاهر شده است. این کاربر مطمئن است که موبایل آسیب فیزیکی ندیده؛ پشتیبانی سامسونگ نیز از ارائه خدمات تعویض رایگان نمایشگر امتناع کرده و گفته است که این مشکل تحت پوشش گارانتی دستگاه نیست. همین مسئله باعث شده است که این کاربر موضوع را در توییتر و سایر شبکه‌های اجتماعی رسانه‌ای کند.
با وجودی که سامسونگ برای حل این مشکل طرح تعویض رایگان نمایشگر گوشی‌های گلکسی S22 اولترا و گلکسی نوت 20 اولترا را در دستور کار خود قرار داد، اما این طرح تعویض نمایشگر در مورد سایر دستگاه‌های شرکت با مشکل مشابه اعمال نمی‌شود. این رویکرد اعتبار شرکت را به‌شکل نامناسبی زیر سؤال می‌برد. به‌ویژه مشتریان وفادار سامسونگ نسبت به این موضوع واکنش نشان داده‌اند که می‌تواند روی فروش موبایل‌های بالارده شرکت تأثیرگذار باشد.
گفتنی است برخی از کاربران مشکل ظاهرشدن خطوط سفید روی نمایشگر دستگاه خود را گزارش کرده‌اند که جدی‌بودن این موضوع را بیشتر نشان می‌دهد. به عنوان مثال، یک کاربر هندی اخیراً از ظاهرشدن خط سفید‌رنگی روی نمایشگر گلکسی A71 خبر داده است.
جالب اینجاست که کاربران می‌گویند مشکلات نمایشگر حتی پس از تعویض نمایشگر مجدداً ظاهر می‌شوند که نشان می‌دهد علت اصلی، آسیب فیزیکی یا استفاده نادرست توسط کاربر نیست.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster