لیندا یاکارینو مدیر عامل توییتر گفته است که این شبکه اجتماعی بالاترین میزان استفاده را در چند ماه اخیر ثبت کرده است. این اتفاق در حالی می‌افتد که اخیرا شاهد معرفی متا تردز به عنوان رقیب توییتر بودیم.. تردز یک پلتفرم اجتماعی مبتنی بر اینستاگرام است که به گفته مارک زاکربرگ مدیرعامل متا تعداد کاربران آن از مرز ۱۰۰ میلیون گذشته است.
یاکارینو در واکنش به معرفی تردز گفته بود که شبکه اجتماعی کپی‌برداری از توییتر، اما جامعه منحصربه‌فرد توییتر قابل کپی‌برداری نیست. ایلان ماسک هم با انتشار توییتی گفته بود که توییتر ممکن است در هفته جاری رکورد جدیدی از نظر میزان استفاده ثبت کند.
حالا افزایش میزان استفاده از توییتر، با گسترش تردز همزمان شده است متا گفته است که تردز فضای جدیدی برای مکالمات عمومی فاهم کرده است. مزیت این پلتفرم آن است که با اینستاگرام در ارتباط است و همچنین یک فید شبیه به توییتر دارد.
توییتر هفته گذشته متا را تهدید به شکایت کرد و گفت که متا کارمندان سابق توییتر را استخدام کرده است که به اطلاعات بسیار محرمانه این شرکت دسترسی دارند. با این حال، متا این اتهامات را رد کرده است.
بعد از معرفی تردز، ارزش سهام متا ۳ درصد افزایش یافت و از ابتدای سال ۲۰۲۳ قیمت سهام این شرکت بیش از ۱۳۸ درصد افزایش یافته است.
منبع: under30ceo
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2023 TechFars All Rights Reserved

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster