دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
این میلیاردر اوایل سال جاری مدرک دانشجویی خلبانی خود را دریافت کرده است.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
به‌نظر می‌رسد مبارزات هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) و مدیریت متا برای مشغول نگه‌داشتن «مارک زاکربرگ» کافی نیست و او اکنون می‌خواهد مدرک خلبانی خود را نیز بگیرد.
نشریه اینفورمیشن گزارش می‌دهد که این میلیاردر اوایل سال جاری مدرک خلبانی دانشجویی خود را دریافت کرده است. زاکربرگ با وجود این قابلیت خود در کنار افرادی ازجمله ایلان ماسک، سم آلتمن، مدیرعامل OpenAI و ایوان اشپیگل، مدیرعامل اسنپ، قرار خواهد گرفت. ماسک پیش از اینکه تصمیم بگیرد این سرگرمی را کنار بگذارد، هواپیماهایی ازجمله یک جت جنگنده را به پرواز درآورده است.
ماسک در سپتامبر سال 2008 به واشنگتن پست گفت:
«متأسفانه دیگر خودم خلبانی نمی‌کنم. هنگام پرواز باید کار کنم و افکار زیادی در سرم وجود دارد که نمی‌توانم توجه لازم را به هواپیما داشته باشم. گاهی اوقات حواس‌پرت و فراموشکار هستم که این عادت بدی برای یک خلبان محسوب می‌شود.»
خلبانی تنها سرگرمی نیست که مارک زاکربرگ اخیراً آن را دنبال کرده است. او که پدر سه فرزند است، در تمرینات جیو جیتسو و MMA نیز حضور داشته و از ورزش به‌عنوان فرصتی برای «تنظیم مجدد» بدن خود یاد کرده است.
به‌دنبال هیاهوهای ایجادشده درزمینه مهارت‌های زاکربرگ در جیو جیتسو، ایلان ماسک پیش از راه‌اندازی Threads توسط متا به‌عنوان رقیب اصلی توییتر، مدیرعامل متا را به «مبارزه در قفس» دعوت کرده بود و رئیس Ultimate Fighting Championship مدعی شده بود که آن‌ها در مورد برگزاری مسابقه بسیار جدی هستند.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster