در حالی که زمان اندکی تا عرضه رسمی گوشی گلکسی زد فلیپ ۵ باقی مانده است، قیمت این دستگاه برای عرضه در بازار فاش شد. طبق اطلاعات منتشر شده این گوشی با قیمتی مناسب تر از نسل قبل عرضه میشود. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، با شروع کمپین تبلیغاتی گلکسی زد فلیپ […]
در حالی که زمان اندکی تا عرضه رسمی گوشی گلکسی زد فلیپ ۵ باقی مانده است، قیمت این دستگاه برای عرضه در بازار فاش شد. طبق اطلاعات منتشر شده این گوشی با قیمتی مناسب تر از نسل قبل عرضه میشود.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، با شروع کمپین تبلیغاتی گلکسی زد فلیپ ۵ توسط سامسونگ به ده نفر از کسانی که پیش خرید این گوشی را در تاریخ ۲۶ جولای تا ۲ آگوست انجام دهند هدیه داده خواهد شد. در این بین نماینده رومانی این شرکت یک فایل پی دی اف را منتشر کرده که در آن علت ه بر مشخصات این دستگاه قیمت آن نیز قرار گرفته است.
طبق این فایل مدل دارای حافظه ۲۵۶ گیگابایتی قیمت ۱۵۰۰ دلار خواهد داشت. این در هالی است که نسل قبلی این گوشی با حافظه ۲۵۶ گیگابایت ۱۳۰۰ دلار قیمت داشته است. پیش از این نیز قیمت نسخه ۱۲۸ گیگابایتی فاش شده بود که به قیمت ۱۴۶۰ دلار اشاره داشت. طی یک شایعه دیگر ممکن است قیمت دستگاه ۲۵۶ گیگابایتی در فرانسه ۱۳۵۰ دلار باشد.
 
با توجه به نرخ متفاوت
 
مالیات بر ارزش افزوده در کشورهای مختلف اروپایی قیمت گلکسی زد فلیپ ۵ در این کشورها با یکدیگر تفاوت دارد. البته قیمت پایین مدل ۲۵۶ گیگابایتی در کشور فرانسه نیز تعجب برانگیز است.
 
البته باید منتظر ماند تا سامسونگ از این گوشی رونمایی کند و یا برخی از هر ه فروشان محلی اطلاعات بیشتری را در زمینه قیمت این گوشی منتشر کنند.
پیشنهاد ویژه
سرور HP
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster