دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
هفته‌ی گذشته یک وبینار در حوزه‌ی روانشناسی رکورد بیشترین بیننده و بیشترین فروش را در ایران شکست. این وبینار به میزبانی امیرپارسا نشاط در پلتفرم لحظه‌نگار برگزار شد. هرچند تکنولوژی وبینار و رویداد آنلاین مدت‌هاست …
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.
هفته‌ی گذشته یک وبینار در حوزه‌ی روانشناسی رکورد بیشترین بیننده و بیشترین فروش را در ایران شکست. این وبینار به میزبانی امیرپارسا نشاط در پلتفرم لحظه‌نگار برگزار شد.
هرچند تکنولوژی وبینار و رویداد آنلاین مدت‌هاست در ایران فراگیر شده، اما هنوز کمتر مدرس و اینفلوئنسری با پتانسیل‌های این صنعت آشناست. این اتفاق مهم فرصت خوبی است برای اینکه ضرفیت‌های صنعت وبینار و رویداد آنلاین را در ایران و جهان بیشتر بشناسیم و اگر صاحب محتوا یا کامیونیتی هستیم، بتوانیم تاثیرگذاری بالایی ایجاد کنیم. به گزارش رسانه‌های تخصصی مارکتینگ، در سال جاری میلادی ارزش صنعت وبینار در جهان به بیش‌از ۸۰۰ میلیون دلار خواهد رسید و در آمریکا مدرسانی که تنها از طریق برگزاری وبینار درآمد کسب می‌کنند، به‌صورت میانگین سالانه ۸۵ هزار دلار درآمد خواهند داشت.
هرچند هم‌اکنون بیش از نیمی از وبینارها رایگان هستند و با اهداف مارکتینگی برگزار می‌شوند اما درصد وبینارهای پولی همچنان نسبت به رایگان‌ها درحال افزایش است. در ایران نیز سابقه‌ی برگزاری وبینارهای میلیاردی وجود داشته ولی رکورد جدید نشان می‌دهد این صنعت بسیار رو به رشد است و به زودی وبینارها سهم اصلی درآمدی اینفلوئنسرها را تشکیل می‌دهند.

جالب است بدانید شرکت دانش‌بنیان لحظه‌نگار که پیش از ظهور لایو اینستاگرام با ایده‌ی پخش‌زنده موبایلی متولد شد، هم‌اکنون پلتفرم کاملی برای برگزاری وبینار، رویدادهای آنلاین و هیبریدی در ایران است. لحظه‌نگار همه‌ی خدمات لازم از مراحل پیش‌تولید و تولید گرفته تا فروش بلیت و زیرساخت‌های ویدیوکنفرانس و استریمینگ را به برگزارکنندگان ارائه می‌دهد.
لحظه‌نگار به عنوان پلتفرم تخصصی وبینار مارکتینگ ایرانی اخیرا راه‌کارهایی را نیز برای حل مشکلات مالیاتی اینفلوئنسرها و مدرسان ارائه کرده است.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster