طبق ادعای یک افشاگر سرعت شارژ در گلکسی S24 سامسونگ از طریق باتری انباشته به ۶۵ وات خواهد رسید. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، سامسونگ گوشی های گلکسی S23 پلای و اولترا را با شارژ ۴۵ وات عرضه کرد. در این بین یک افشاگر می گوید سامسونگ در پرچمدار بعدی خود با استفاده […]
طبق ادعای یک افشاگر سرعت شارژ در گلکسی S24 سامسونگ از طریق باتری انباشته به ۶۵ وات خواهد رسید.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، سامسونگ گوشی های گلکسی S23 پلای و اولترا را با شارژ ۴۵ وات عرضه کرد. در این بین یک افشاگر می گوید سامسونگ در پرچمدار بعدی خود با استفاده از باتری انباشته سرعت شارژ را به ۶۵ وات می رساند.
طبق گزارش منتشر شده توسط فون آرنا، سامسونگ احتمالا در گوشی های پرچمدار خانواده گلکسی از قابلیت باتری انباشته استفاده کند. این نوع از باتری ها به دلیل داغ شدن بیش از اندازه خطرناکند و باید در آنها از نوعی ژل خنک کننده استفاده شود. اما در این نوع باتری ها احتمال انفجار کمتر از انواع باتری های لیتیوم یونی است.
احتمالا این نوع باتری تنها در مدل های پلاس و اولترا استفاده شده و قرار نیست در مدل های استاندارد از آن استفاده شود. در گزارش های قبلی اعلام شد احتمالا اپل در تمام گوشی های سری آیفون ۱۵ از این نوع باتری استفاده کرده است. طبق خبرهای منتشر شده امسال شاهد عرضه گلکسی S24 اولترا با با ظرفیت باتری بیشتر خواهیم بود. احتمال دارد سامسونگ در گوشی های تاشو نیل بعد نیز این نوع باتری استفاده کند.
پیشنهاد ویژه
سرور HP
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster