گوگل بارد اخیرا به قابلیت های جدیدی مجهز شده که نشان دهنده تلاش گوگل برای توسعه این چت بات است. اکنون بارد علاوه بر درک زبان فارسی، می تواند پاسخ ها را با صدای بلند بخواند و تصاویر را نیز درک مند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، طبق اعلام گوگل در بیانیه […]
گوگل بارد اخیرا به قابلیت های جدیدی مجهز شده که نشان دهنده تلاش گوگل برای توسعه این چت بات است. اکنون بارد علاوه بر درک زبان فارسی، می تواند پاسخ ها را با صدای بلند بخواند و تصاویر را نیز درک مند.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، طبق اعلام گوگل در بیانیه های مطبوعاتی، قابلیت های جدیدی به چت بات هوش مصنوعی این شرکت اضافه شده است. بارد اکنون می تواند به درخواست های دارای عکس نیز پاسخ دهد که یک ویژگی مهم محسوب میشود. کلیه کاربران در اقصی نقاط جهان از جمله اتحادیه اروپا امکان استفاده از بارد را خواهند داشت.
گوگل می گوید خواندن پاسخ ها توسط بارد به کاربران در دانستن تلفظ صحیح کلمات کمک می کند. کاربران پس از دریافت پاسخ با کلیک روی آیکون صدا می توانند از این قابلیت استفاده کنند. طبق اعلام گوگل این چت بات اکنون به چهل زبان دنیا تسلط دارد که یکی از آنها زبان فارسی است.
ورج در این مورد می نویسد: گوگل پیش از این و در زمان رونمایی از بارد در مورد پشتیبانی از ورودی عکس اطلاع رسانی کر ه بود. به‌عنوان مثال آنها تصویر مربوط به دو سگ را به این چت بات داده و از آن خواسته بودند برای آنها کپشن مناسب بنویسد. در خارخاضر این قابلیت تنها به کاربران انگلیسی زبان ارائه میشود و به زودی به زبان های دیگر نیز اضافه خواهد شد.
پیشنهاد ویژه
سرور HP
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster