کاربران زیادی از گوگل به دلیل استفاده از داده های به اشتراک گذاشته شده در اینترنت برای آموزش بارد شکایت کردند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، شکایت دسته جمعی علیه گوگل این شرکت را به سرقت اطلاعات حتی اطلاعات دارای حق نشر و داده های میلیون ها نفر متهم کرده است. کلارکسون […]
کاربران زیادی از گوگل به دلیل استفاده از داده های به اشتراک گذاشته شده در اینترنت برای آموزش بارد شکایت کردند.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، شکایت دسته جمعی علیه گوگل این شرکت را به سرقت اطلاعات حتی اطلاعات دارای حق نشر و داده های میلیون ها نفر متهم کرده است. کلارکسون یکی از افراد شاکی و نماینده دیگر مردم در این مورد می گوید: این شکایت زمانی مطرح شد که گوگل سیاست های خود را در زمینه حریم خصوصی و هوش مصنوعی تغییر داد.
گوگل با تغییر خط مشی خود اعلام کرد می تواند همه اطلاعات عمومی موجود در اینترنت را برای آموزش پروژه های هوش مصنوعی به کار می برد. کلارکسون در این زمینه می گوید: به صرف اشتراک گذاری آثار خلاقانه، توصیف شخصیت ها و یا تصاویر مربوط به فرزندان و خانوادگی، گوگل نمی تواند مالک آنها باشد. طبق سیاست های جدید این شرکت کلیه اطلاعات ما و میلیون ها کاربر دیگر که به اشتراک گذاشته میشود را جمع آوری کرده و از آن برای اموزش هوش مصنوعی خود استفاده می کند.
با این حال گوگل میگوید این شرکت استفاده از اطلاعات کاربران را مخفی نکرده و تنها از داده های عمومی استفاده کرده است. اما در شکایت انجام شده استدلال میشود که این کار به طور مخفیانه انجام گرفته است.
پیشنهاد ویژه
سرور HP
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster