دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
گفته می‌شود سامسونگ در گلکسی S24 اولترا از باتری با فناوری مشابه باتری خودروهای برقی استفاده خواهد کرد.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
گلکسی S24 اولترا احتمالاً اولین پرچمدار سامسونگ با پشتیبانی از فناوری شارژ سریع 65 واتی خواهد بود. کره‌ای‌ها برای دستیابی به این سرعت شارژ، می‌خواهند از طراحی باتری مخصوص خودروهای الکتریکی در این گوشی استفاده کنند.
طبق شایعه‌ای جدید، سامسونگ درحال ساخت نمونه‌های اولیه باتری‌های موبایل با فناوری خودروهای برقی است. درحالی‌که شایعات قبلی به ساخت این باتری‌ها در کارخانه Cheonan در سئول اشاره کرده بودند، شایعه امروز می‌گوید که تجهیزات موردنیاز ساخت این نوع باتری‌ها هنوز به Cheonan نرسیده‌اند.
شایعه امروز می‌گوید سامسونگ یک فرایند تولید آزمایشی را برای فناوری باتری جدید خود در چین راه‌اندازی کرده است. بااین‌حال احتمالاً به‌خاطر تولید محدود این باتری‌ها، تنها مدل اولترا به آن‌ها مجهز می‌شود و سرعت شارژ 65 واتی محدود به همین مدل خواهد بود.
استفاده از فناوری باتری خودروهای برقی در گوشی‌های هوشمند چندین مزیت ازجمله افزایش چگالی برای بهبود عملکرد و همچنین افزایش سرعت شارژ را به همراه دارد. اما همانطور که گفتیم، این مزایا محدود به گلکسی S24 اولترا خواهد بود، هرچند شاید گلکسی S24 پلاس هم از این فناوری بهره ببرد.
این احتمال وجود دارد که سامسونگ در گلکسی S24 پلاس هم از این باتری استفاده کند، اما تجهیز مدل استاندارد به این باتری بسیار بعید به نظر می‌رسد. علاوه بر ظرفیت تولید محدود، سامسونگ با این‌کار می‌تواند تفاوت‌های مدل‌های مختلف خانواده گلکسی اس 24 را بیش از پیش افزایش دهد.
در حالت کلی گفته می‌شود گلکسی اس 24 اولترا از فناوری شارژ 65 واتی و مدل استاندارد از فناوری شارژ 25 واتی پشتیبانی می‌کند. مدل پلاس هم با یکی از این دو فناوری سازگار خواهد بود. درنهایت انتظار می‌رود فناوری جدید باتری به گلکسی زد فلیپ 6 و زد فولد 6 هم راه پیدا کند تا گوشی‌های گران‌قیمت سامسونگ در سال 2024 به یک باتری پیشرفته مجهز شوند.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster