دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
توییتر به کاربران اخراج‌شده خود وعده داده که دو ماه حقوق پایه خود را دریافت کنند، اما ظاهراً این هزینه به‌طور کامل پرداخت نشده است.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
براساس شکایت جدیدی که علیه توییتر تنظیم شده، این شرکت از پرداخت حداقل 500 میلیون دلار حقوق دوره بیکاری وعده داده شده به هزاران کارمندی که پس از تصاحب آن توسط ایلان ماسک اخراج شده بودند، خودداری کرده است.
به گزارش گاردین، «کورتنی مک‌میلیان» که قبل از اخراج در ماه ژانویه به‌عنوان «رئیس کل پاداش‌ها» روی برنامه‌های توییتر برای مزایای کارکنان خود نظارت داشت، این شکایت را به دادگاه فدرال سان‌فرانسیسکو ارائه کرده است.
به گفته مک‌میلیان، براساس طرحی که سال 2019 ایجاد شده، به اکثر کارمندان توییتر وعده داده شده بود که در صورت اخراج، دو ماه حقوق پایه و همچنین یک هفته دستمزد به ازای هر سال خدمت کامل آن‌ها پرداخت می‌‌شود. براساس این شکایت، کارمندان ارشد مانند مک‌میلیان نیز شش ماه حقوق پایه بدهکار هستند.
اما توییتر به کارمندان اخراج شده خود حداکثر یک ماه حقوق دوره بیکاری پرداخت کرده است و افرادی نیز به‌طور کلی چیزی دریافت نکرده‌اند.
به همین دلیل، در این شکایت گفته شده که توییتر و ماسک قوانین فدرال در مورد برنامه‌های مزایای کارکنان را نقض کرده‌اند. در گذشته نیز چندین‌بار از توییتر به دلیل عدم پرداخت حقوق دوره بیکاری شکایت شده است، اما موارد قبلی به نقض ادعاهای موجود در قرارداد مربوط بوده و نه قانون مزایا.
توییتر پس از روی کار آمدن ماسک در اکتبر سال گذشته، بیش از نیمی از نیروی کار خود را برای کاهش هزینه‌های شرکت اخراج کرد.
این شرکت همچنین با پرونده‌های قضایی دیگری که به اخراج‌های اخیر مربوط می‌شوند نیز دست‌و‌پنجه نرم می‌کند، به‌عنوان مثال، شکایتی که در آن گفته شده بود زنان و کارگران دارای معلولیت هدف اصلی اخراج‌های تو‌ییتر هستند. توییتر تمام این تخلفات را رد کرده است.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster