ماموریت کرو ۷ توسط اسپیس ایکس و به فرماندهی یاسمین مقبلی در تاریخ ۲۴ مرداد پرتاب خواهد شد. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، تاریخ ماموریت بعدی سرنشین دار ناسا توسط اسپیس ایکس مشخص شد. طبق اعلام این شرکت این ماموریت با نام کرو ۷ در تاریخ ۱۵ آگوست انجام میشود. اسپیس ایکس […]
ماموریت کرو ۷ توسط اسپیس ایکس و به فرماندهی یاسمین مقبلی در تاریخ ۲۴ مرداد پرتاب خواهد شد.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، تاریخ ماموریت بعدی سرنشین دار ناسا توسط اسپیس ایکس مشخص شد. طبق اعلام این شرکت این ماموریت با نام کرو ۷ در تاریخ ۱۵ آگوست انجام میشود.
اسپیس ایکس ماموریت کرو ۷ را همانند دیگر ماموریت های سرنشین دار با کمک کپسول دراگون و موشک فالکون ۹ پرتاب خواهد کرد. پرتاب آن نیز از مرکز فضایی کندی و در فلوریدا انجام میشود. این ماموریت به نوعی یک ماموریت بین المللی محسوب میشود. زیرا هر چهار فضانورد به آژانس فضایی مختلف تعلق دارند.
فرماندهی این ماموریت بر عهده یاسمین مقبلی است که به ناسا تعلق دارد. مقبلی فارغ التحصیل دانشگاه MIT است و خلبان سپاه تفنگداران دریایی در ایالات متحده نیز محسوب میشود. اندریاس موگنسن، خلبان این ماموریت از آژانس فضایی اروپا در این پرواز حضور دارد. ساتوشی فروکاوا از آژانس فضایی ژاپن و کنستانتین بوریسوف نیز از روسکاسموس آژانس فضایی روسیه حضور دارند. این ماموریت اولین پرواز مقبلی و بوریسوف محسوب میشود.این ماموریت هفتمین ماموریت سرنشین دار عملیاتی اسپیس ایکس محسوب میشود.
پیشنهاد ویژه
سرور HP
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster