این مدرسه مجازی با استفاده از فناوری‌های نوین و ابزارهای آموزشی پیشرفته، برای دانش‌آموزان این بستر را فراهم نموده تا به صورت آنلاین و در هر زمانی از شبانه‌‎روز، به منابع درسی موردنیاز خود، دسترسی داشته باشند.
مدرسه مجازی آی نو با ارائه‌ی ویدیوهای آموزشی، جزوه‌های درسی، حل تمرین و برگزاری آزمون‌های آنلاین، همواره در تلاش است تا یک محیط آموزشی حرفه‌ای را برای دانش‌آموزان فراهم کند. این برند بر اصول آموزشی مدرن تمرکز دارد و با بهره‌گیری از روش‌های تعاملی و کاربردی، تجربه‌ی یادگیری مؤثر و جذابی را برای دانش‌آموزان ایجاد می‌کند.
یکی از ویژگی‌های برجسته‌ی مدرسه مجازی آی نو، ارائه‌ی ویدیوهای آموزشی با کیفیت بالا است. این ویدیوها با همکاری متخصصان و اساتید حرفه‌ای مانند استاد شفیع زاده و و استاد نشتایی تهیه می‌شوند که این اساتید بزرگوار سابقه‌ی درخشانی در امر طراحی نمونه سوالات امتحانی و کنکور و تدریس در مدارس برتر کشور را در کارنامه‌ی درخشان خود دارند و از طرفی مولف کتاب‌های کمک آموزشی معتبر نیز هستند.
ویدیو‌های مدرسه مجازی آی نو به صورت جامع و کامل درس‌های مختلف را پوشش می‌دهند. با دسترسی به این ویدیوها، دانش‌آموزان می‌توانند به‌صورت دقیق و جامع، نکات مهم هر درس را فرا بگیرند و درک بهتری از مباحث کتاب‌های درسی داشته باشند.
علاوه بر ویدیوهای آموزشی، مدرسه مجازی آی نو، جزوه‌های درسی را نیز به دانش‌آموزان ارائه می‌دهد. این جزوه‌ها حاوی نکات کلیدی، توضیحات و مثال‌های کاربردی برای هر فصل از دروس هستند. با مطالعه و مرور جزوه‌های درسی، دانش‌آموزان می‌توانند نکات مهم را به‌خوبی درک کرده و برای امتحانات خود آماده‌تر شوند.
از طرفی با دانلود نمونه سوالات و حل آن‌ها از طریق سایت مدرسه مجازی آی نو، دانش‌آموزان می‌توانند با بهترین روش‌ها و استراتژی‌ها به‌منظور حل سوالات آزمون آشنا شوند و به دانش‌آموزان کمک می‌کنند تا با ساختار و نوع سوالات آشنا شده و مهارت‌های لازم برای حل صحیح سوالات را به‌کار بگیرند.
با بهره‌گیری از خدمات ارائه شده توسط مدرسه مجازی آی نو، دانش‌آموزان می‌توانند به صورت جامع و سازمان‌یافته، دروس را مطالعه و در همه‌ی جنبه‌های درسی پیشرفت کنند. در واقع با تمرکز بر جزوه‌های درسی، ویدیوهای آموزشی و نمونه سوالات آزمون، دانش‌آموزان قادر خواهند بود تا در مسیر یادگیری، پیشرفت کنند و به بهترین شکل ممکن برای امتحانات، آماده شوند.
هدف اصلی تاسیس مدرسه مجازی آی نو، ارائه‌ی یک پلتفرم آموزشی آنلاین و جامع به دانش‌آموزان است. مدرسه مجازی آی نو با استفاده از فناوری‌های نوین و ابزارهای آموزشی مدرن، برای دانش‌آموزان این بستر را فراهم می‌کند تا در زمان و مکانی که برایشان مناسب است، به یادگیری و پیشرفت در درس‌های مختلف بپردازند.
هدف اصلی مدرسه مجازی آی نو شامل موارد زیر می‌شود:
مدرسه مجازی آی نو برای افرادی قابل استفاده است که به دنبال یک پلتفرم آموزشی آنلاین حرفه‌ای هستند. همه می‌توانند از مدرسه مجازی آی نو بهره ببرند اما بیش‌ترین بهره برای افراد زیر خواهد بود:
مدرسه مجازی آی نو برای همه‌ی افرادی که به یادگیری و آموزش علاقه‌مندند و به‌دنبال پیشرفت در مسیر تحصیلی و آموزشی خود هستند، قابل استفاده است.
برخی از چشم‌انداز‌های مدرسه مجازی آی نو عبارتند از:
در واقع چشم‌انداز اصلی مدرسه مجازی آی نو این است که به عنوان یک پلتفرم آموزشی برتر و قابل اعتماد، به دانش‌آموزان کمک کند تا در مسیر تحصیلی و آموزشی خود، موفقیت بیش‌تری را تجربه نمایند و بتوانند از خدمات ارائه شده توسط این مجموعه که به‌صورت کاملاً رایگان ارائه می‌شوند، نهایت استفاده را ببرند.
مدرسه مجازی آی نو برای برقراری ارتباط با دانش‌آموزان و والدین، راه‌های مختلفی را پیشنهاد نموده است. راه‌های ارتباط با آی نو عبارتند از:
مراجعه به وب‌سایت آی نو
تماس با شماره 28425510-021

خانواده ما

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster