دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
بیت لون، سرویس وام‌‌دهی «بیت پین» با همکاری «ونسی» است که با وثیقه گذاشتن دارایی‌های دیجیتال مثل بیت کوین و اتریوم، امکان دریافت وام را تا سقف ۴۰ میلیون به صورت آنلاین فراهم می‌کند. بیت …
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.
بیت لون، سرویس وام‌‌دهی «بیت پین» با همکاری «ونسی» است که با وثیقه گذاشتن دارایی‌های دیجیتال مثل بیت کوین و اتریوم، امکان دریافت وام را تا سقف ۴۰ میلیون به صورت آنلاین فراهم می‌کند.
بیت پین؛ اولین پلتفرم معاملاتی وام دهی با کریپتو در ایران
بیت پین، به تازگی و با همکاری شرکت ونسی از سرویسی جدید به نام بیت‌لون (BitLoan) رونمایی کرده است که با استفاده از آن، کاربران این پلتفرم می‌توانند با وثیقه گذاشتن ارزهای دیجیتال خود، به صورت آنلاین برای دریافت وام با ارز دیجیتال اقدام کنند.
ونسی به عنوان یک پلتفرم مبتنی بر قرض‌دهی و با هدف تسهیل فرایندهای سنتی ضمانت خلق شده است.
دریافت وام با وثیقه کریپتویی در حوزه‌ی دیفای (امور مالی غیرمتمرکز) از کاربردهای فناوری بلاک‌‌چین است و با توسعه هرچه‌بیشتر این فناوری هم، استفاده از آن بین کاربران فعال در این حوزه افزایش پیدا می‌کند.
از مزایای دریافت وام با دارایی‌های دیجیتال از بیت‌پین می‌توان به امنیت بالا، نرخ پایین بهره، انتخاب ارز دیجیتال دلخواه برای توثیق وام و سرعت بالای فرایند ثبت درخواست و دریافت اشاره کرد.
سرویس بیت لون، دریافت وام با ارز دیجیتال
صرافی ارز دیجیتال بیت‌پین با فراهم آوردن زیرساخت‌های امنیتی قدرتمند، همواره برای ارائه خدمات نوین در حوزه بلاک‌چین و به‌خصوص، دیفای، تلاش می‌کند و در همین راستا، به‌تازگی از قابلیتی به نام بیت‌لون برای دریافت وام رونمایی کرده است.
بیت لون، سرویس وام دهی ارز دیجیتال بیت پین است که امکان دریافت وام کریپتویی در ازای وثیقه گذاشتن چند ارز دیجیتال، تا سقف ۴۰ میلیون تومان را به صورت کاملا آنلاین، برای کاربران این پلتفرم فراهم می‌کند.
دارایی‌های دیجیتال درخواست‌دهندگان وام به عنوان ضمانت در بیت‌پین نگهداری و تامین مالی این سرویس توسط پلتفرم ونسی انجام می‌شود. پلتفرم ونسی با همکاری بانک‌های بزرگ و صندوق‌های معتبر تامین مالی کشور، بستر لازم برای وثیقه گذاری دارایی‌های دیجیتال و ایجاد تسهیلات مالی برای کاربران را فراهم کرده است.
ارزهای دیجیتالی که می‌توانید با استفاده از آن‌ها، در پلتفرم بیت پین، وام آنی دریافت کنید، در حال حاضر عبارت‌اند از:
تعداد رمزارزهایی که امکان استفاده برای وثیقه‌گذاری و دریافت وام را دارند، در آینده بیشتر خواهد شد.
بیت پین و خدمات جدید و به‌روز پس از ری‌برند سرویس بیت‌لون یکی از خدمات جدید پلتفرم معاملاتی فروش و خرید ارز دیجیتالبیت پین با همکاری ونسی است که پس از بازآفرینی برند بیت‌پین در بهار امسال، رونمایی شده است. با توجه به برنامه‌های این پلتفرم برای سهولت استفاده و دسترسی به خدمات به‌‌روز، مطمئناْ تا پایان سال شاهد خدمات و ابزارهای حرفه‌ای و جذاب متنوع دیگری از این پلتفرم برای استفاده کاربران ایرانی خواهیم بود.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster