دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
اولین جلسه cs50xtehran، روز جمعه ۲۳ تیرماه در پژوهشکده علوم و فناوری دانشگاه شریف برگزار می‌شود.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
داتین با هدف ارتقای دانش و مهارت در حوزه برنامه‌نویسی و حمایت از افراد مستعد برای ورود به بازار کار، رویداد آموزشی cs50xtehran را همراهی می‌کند.
پرورش افراد متخصص متناسب با نیاز صنعت نرم‌افزاری چند سالی است که در بین شرکت‌های فعال در این حوزه تبدیل به دغدغه شده. هر شرکت نرم‌افزاری با استراتژی خاصی سعی در تقویت ارتباط صنعت و دانشگاه دارد و شیوه‌هایی را انتخاب می‌کند که بتواند پیوند مستقیمی را بین فارغ‌التحصیلان دانشگاهی و محیط کار برقرار کند.
در این بین داتین با راه‌اندازی مدرسه داتین تلاش کرده این خلأ را پر کند و افراد مشتاق و مستعد را با گذراندن دوره‌های تخصصی و فنی برای ورود به فضای کار آماده نماید.
حال داتین با رویداد آموزشی cs50xtehran همراه شده تا با در اختیار گذاشتن امکاناتی همچون سمینارهای تخصصی، منتورینگ و طراحی چالش‌ها و مسائل مرتبط در هکاتون، دانش‌آموزان و دانشجویان شرکت‌کننده در این رویداد را با مسائل واقعی پروژه‌های IT روبه‌رو کند.
«حامد حسینی‌نژاد»، مدیر توسعه سرمایه‌های انسانی داتین درباره همراهی با رویداد cs50xtehran آموزشی گفت: «هدف ما برای توسعه سرمایه‌های انسانی، ایجاد و هم‌افزایی جریان عمومی برای افزایش دانش برنامه‌نویسی در بین عموم است. داتین براساس افق توسعه متخصصان در فضای نرم‌افزاری بانکی، مالی و بیمه‌ای پیش‌تر قدم‌هایی همچون مدرسه داتین، برگزاری بوت‌کمپ‌ها و حمایت‌ از رویدادهای دانشجویی و آموزشی را برداشته و حالا با حمایت از cs50xtehran سعی در افزایش اثربخشی خود بر ارتقای دانش برنامه‌نویسی در جامعه دارد.»
سی‌اس‌فیفتی، دوره آموزش مبانی علوم کامپیوتر و آشنایی با منطق و الفبای برنامه‌نویسی است که نخستین بار در دانشگاه‌های هاروارد ارائه شده و اکنون در تهران برگزار می‌شود.
این دوره در تلاش است تا مسیر یادگیری برنامه‌نویسی را به افراد نشان دهد و آنها را با مفاهیم پایه آشنا کند. آنطور که اعلام شده این دوره منطبق بر دوره هاروارد است که در مسیر خود برگزاری هکاتون، دوره‌های آموزشی و وبینارهایی دارد و با یک نمایشگاه برای معرفی پروژه‌ها، به کار خود پایان می‌دهد.
اولین جلسه cs50xtehran، روز جمعه ۲۳ تیرماه در پژوهشکده علوم و فناوری دانشگاه شریف برگزار می‌شود.
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت این رویداد آموزشی مراجعه کنند.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster