Ayaneo که رایانه‌های شخصی دستی مخصوص بازی تولید می‌کند، اکنون با محصول جدیدش قصد دارد لقب باریک‌ترین و سبک‌ترین کنسول دستی مجهز به پردازنده‌ی AMD Phoenix را از آن خود کند. Ayaneo Air 1S جدید مشخصات فنی چشمگیری دارد و ضخامت و وزن آن به‌ترتیب ۲۱٫۶ میلی‌متر و ۴۵۰ گرم است. علاوه‌براین ضخامت نسخه‌ی اولترا این محصول فقط ۱۸ میلی‌متر و وزن آن ۴۰۵ گرم اعلام شده که البته به‌طور محدود روانه‌ی بازار خواهد شد. اگرچه کنسول جدید Ayaneo باریک و سبک به‌نظر می‌رسد، یکی از مهم‌ترین نکات منفی درمورد این محصول، نمایشگر کوچک ۵٫۵ اینچی است.
Ayaneo پروژه‌ی مدل جدید Air 1S را ازطریق پلتفرم جمع‌آوری سرمایه‌ Indiegogo راه‌اندازی کرد و علاوه‌بر این صفحه‌ی محصولات و بخش پیش‌فروش را به‌ اشتراک گذاشت. بدین‌ترتیب بسیاری از مشخصات فنی و همچنین قیمت کنسول‌های جدید این شرکت دردسترس قرار گرفته است.
افرادی که کنسول دستی جدید Ayaneo را پیش‌خرید کنند از تخفیف ۱۵۰ دلاری بهره خواهند برد.
به‌نوشته‌ی TomsHardware، مدل‌های جدید Ayaneo Air 1S از پردارنده‌‌های محبوب سری AMD Phoenix بهره می‌برند که به‌دلیل ترکیب قدرتمند هسته‌ها، برای کنسول‌های قابل‌حمل مناسب هستند. Ayaneo در محصول جدیدش از پردازنده‌ی Ryzen 7 7840U استفاده کرده که شامل ۸ هسته‌ی Zen4 با ۱۶ تِرد و واحد پردازش گرفیکی Readon 780M است و شباهت زیادی به تراشه‌ی AMD Z1 Extreme دارد که در کنسول ایسوس ROG Ally مورداستفاده قرار گرفت.
انتظار می‌رود کنسول‌های بازی دستی Ayaneo Air 1S در ماه آگوست روانه‌ی بازار شوند.
خانواده ما

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster