دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
در گزارش جدیدی به برخی از ویژگی‌های این سری مانند تعداد هسته و قدرت طراحی حرارتی پردازنده‌ها اشاره شده است.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
اینتل تاکنون تأیید کرده که پردازنده‌های نسل چهاردهم Meteor Lake در ماه‌های آینده عرضه خواهند شد، اما تمام جزئیات مربوط به این خانواده فاش نشده است. اکنون در گزارش جدیدی به برخی از ویژگی‌های این سری مانند تعداد هسته و توان طراحی حرارتی پردازنده‌ها اشاره شده است.
طبق این گزارش، نسل بعدی پردازنده‌های موبایل اینتل شامل پردازنده‌های پایین‌رده، میان‌رده و پرچمدار هستند. توان طراحی حرارتی (TDP) این پردازنده‌ها از 7 وات تا 45 وات متغیر است و از 5 تا 14 هسته پشتیبانی می‌کنند.
پردازنده‌های پیشرفته اینتل که دارای حداکثر 24 هسته هستند و برای بازی‌های ویدیویی و ورک‌استیشن مناسب خواهند بود، از هسته‌های Raptor Cove و Gracement و همچنین پردازنده گرافیکی Xe-LP پشتیبانی می‌کند.
به‌طور کلی جزئیات مربوط به نسل بعدی پردازنده‌های موبایل اینتل به شرح زیر است:
این اطلاعات براساس اسلاید فاش‌شده توسط Moore’s Law Is Dead منتشر شده است و نکته‌ای که باید به آن توجه داشت این است که داده‌های آن مقدماتی هستند، بنابراین بسیاری از موارد اشاره‌شده ممکن است تغییر کنند.
به‌عنوان مثال در این اسلاید، مدل‌های آینده با نام‌های Core i3 ،Core i5 ،Core i7 و Core i9 مشخص شده‌اند. درصورتی‌که اینتل ماه گذشته پس از 15 سال نام‌گذاری تراشه‌های خود را تغییر داد، بنابراین در این اسلاید احتمالاً از اطلاعات اولیه استفاده شده است.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster