ظاهرا تنها چیزی که برای رشد یک پلتفرم جدید لازم است این است که رقبای آن پلتفرم تصمیمات اشتباه بگیرند. این همان اتفاقی است که در مورد تردز متا و توییتر ایلان ماسک رخ داده است.
مارک زاکربرگ مدیرعامل متا امروز اعلام کرد که تعداد کاربران تردز از مرز ۷۰ میلیون نفر گذشته است. این تعداد کاربر تنها در عرض چند روز واقعا فوق‌العاده است که به لطف یکپارچکی این پلتفرم با اینستاگرام حاصل شده است. این اتفاق مسلما یک شکست برای توییتر است و تصمیم اخیر ماسک در ایجاد محدودیت برای کاربران توییتر باعث مهاجرت آن‌ها به تردز شده است.
ایلان ماسک به‌تازگی تعداد توییت‌هایی که هر کاربر در طول روز می‌تواند ببیند محدود به ۶۰۰ توییت کرد که این موضوع باعث نارضایتی کاربران شد. ماسک در توجیه آن گفت که این اقدام را برای مقابله با دیتا اسکرپینگ انجام می‌دهد. اما همین اقدام کافی بود تا بسیاری از کاربران به دنبال یک جایگزین برای توییتر بگردند و حالا تردز تبدیل به مقصد جایگزین آنها شده است.
در همین راستا، ایلان ماسک متا را تهدید به شکایت کرده و گفته است که این شرکت قوانین ایالتی و فدرال را نقض کرده است. ماسک ادعا کرده که متا کارمندان سابق توییتر را برای ایجاد پلتفرم تردز به خدمت گرفته است.
به نظر می‌رسد ما با جنگ میلیاردرها روبرو هستیم و باید ببینیم که دعوای آن‌ها به کجا ختم می‌شود. توییتر در سال ۲۰۲۲ حدود ۳۷۰ میلیون کاربر داشت، بنابراین تردز هنوز راه طولانی در پیش دارد تا تبدیل به خطر جدی برای توییتر شود.
منبع: Insider-gaming
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2023 TechFars All Rights Reserved

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster