اپل قصد دارد برای اطمینان از اینکه هدست ویژن پرو به خوبی با نیازهای مشتریان مطابقت دارد، این هدست را ابتدا با تعیین وقت قبلی در فروشگاه‌های خود بفروشد. این هدست سپس از اواخر سال ۲۰۲۴ به‌طور گسترده در بازارهای جهانی عرضه خواهد شد.
بلومبرگ گزارش داده است که هزینه بالای ویژن پرو و نیاز به سفارشی‌سازی آن برای هر کاربر باعث شده تا فروش این هدست تبدیل به یک عملیات بزرگ شود. بنابرابن کسانی که قصد خرید این هدست را دارند باید از قبل وقت بگیرند. در آمریکا هر فروشگاه اپل استور دارای یک قسمت مخصوص ویژن پرو برای امتحان کردن آن خواهد بود.
اپل همچنین در حال توسعه یک اپلیکیشن آیفون و یک دستگاه فیزیکی است که قبل از خرید هدست ویژن پرو توسط مشتریان، سر آن‌ها را اسکن خواهد کرد. این قابلیت‌ها ابتدا در بزرگترین فروشگاه‌ها یا فروشگاه‌هایی که در مکان‌های مهمی مثل لس‌آنجلس و نیویورک قرار دارند ارائه خواهند شد.
بلومبرگ گفته است که علیرغم مشکلات سفارشی‌سازی ویژن پرو برای هر خریدار، اپل از اوایل سال ۲۰۲۴ شروع به عرضه این هدست در فروشگاه آنلاین خود خواهد کرد. سپس آن را به سایر فروشگاه‌های آنلاین گسترش خواهد داد و از اواخر سال ۲۰۲۴شاهد عرضه آن در سطح جهانی خواهیم بود.
اپل هنوز تصمیمی درباره اینکه این هدست در چه کشورهایی فروخته خواهد شد نگرفته است، اما ظاهرا در حال سفارشی سازی آن برای فرانسه، آلمان، استرالیا، چین، هنگ کنگ، ژاپن و کره است.
منبع: Appleinsider
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2023 TechFars All Rights Reserved

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster