دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
کاربران دوباره می‌توانند از TweetDeck قدیمی استفاده کنند؛ اما معلوم نیست این دسترسی تا چه زمانی ادامه خواهد داشت.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
پس از اعمال محدودیت‌های جدید توییتر، سرویس محبوب TweetDeck از کار افتاد و این شرکت از نسخه جدید آن رونمایی کرد. اما نسخه جدید فاقد برخی از ویژگی‌های محبوب کاربران بود و خیلی‌ها این تغییر را دوست نداشتند. حالا دوباره نسخه قدیمی این سرویس حرفه‌ای در دسترس کاربران قرار گرفته است.
به گزارش انگجت و طبق اعلام کاربران، نسخه قدیمی TweetDeck بدون هیچ اطلاعیه‌ای از سوی توییتر دوباره فعال شده است و افراد می‌توانند از آن استفاده کنند. افزون‌براین، چند توسعه‌دهنده ازجمله خالق Harpy متوجه شده‌اند که API قدیمی این شبکه اجتماعی هم دوباره کار می‌کند و یک بار دیگر کلاینت‌های شخص ثالث را فعال کرده است. بااین‌حال، مشخص نیست که این دو تغییر تا چه زمانی پایدار باقی خواهند ماند.
«روبرتو دوئرینگ»، توسعه‌دهنده Harpy، درباره همین موضوع در صفحه گیت‌هاب نرم‌افزار خود نوشته است: «لطفاً در نظر داشته باشید که این تغییر به‌معنای این نیست که Harpy مجدداً پشتیبانی خواهد شد، چون توییتر به‌احتمال‌زیاد خیلی زود (دوباره) دسترسی به API قدیمی خود را مسدود می‌کند و اپ‌های شخص ثالث همچنان برخلاف [شرایط سرویس‌دهی] آن‌ها خواهند بود.»
نسخه جدید TweetDeck که هفته گذشته در دسترس کاربران قرار گرفت، در ابتدا به‌صورت عمومی عرضه شده است، اما از حدود یک ماه بعد، تنها کاربرانی قادر به استفاده از آن خواهند بود که اشتراک بلو داشته باشند. به‌نظر می‌رسد که ایلان ماسک با این تغییر همچنان سعی در افزایش فروش این سرویس پریمیوم دارد.
توییتر چندی قبل اعلام کرد که کاربران ازاین‌به‌بعد برای مشاهده توییت‌ها باید حساب کاربری داشته باشند و به آن حساب وارد شوند. در ادامه گفته شد که هر کاربر به‌شکل روزانه می‌تواند فقط تعداد محدودی توییت را مشاهده کند؛ البته محدودیت ورود به حساب برداشته شد. این تغییرات انتقاداتی زیادی را در پی داشت و باعث مهاجرت بخشی از کاربران این شبکه‌های اجتماعی به پلتفرم‌های رقیب ازجمله اینستاگرام Threads شد.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster