دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
همچنین این شرکت در حال کار روی ویژگی‌های دیگری مانند ویرایش توییت‌ها و ترجمه آن‌ها به زبان‌های دیگر است.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
«آدام موسری»، رئیس اینستاگرام اشاره کرد که آن‌ها برای شبکه اجتماعی Threads روی فید جدیدی کار می‌کنند که در آن فقط پست‌های مربوط به حساب‌هایی که دنبال می‌کنید، نمایش داده خواهد شد.
مارکوس براونلی (Marques Brownlee) یوتوبر شناخته شده حوزه فناوری و نوح کالینا (Noah Kalina)، عکاس هنری آمریکایی در شبکه اجتماعی اینستاگرام Threads به‌طور جداگانه درخواست این ویژگی را کرده‌اند. زاکربرگ، مدیرعامل متا با ارسال یک «ایموجی لایک» به درخواست براونلی پاسخ داده و موسری با نوشتن عبارت «در لیست قرار گرفت» به درخواست کالینا پاسخ داده است.
البته این تنها ویژگی درخواست‌شده موجود در «لیست موسری» نیست. او قبلا واکنش مشابهی به درخواست‌های دیگری مانند اضافه شدن قابلیت ویرایش، قابلیت ترجمه توییت‌ها به زبان‌های دیگر و امکان جابجایی بین اکانت‌های مختلف داشته است.
اگر شما هم با رقیب متا برای توییتر کار کرده باشید، احتمالاً متوجه شده‌اید که فید صفحه اصلی آن شامل پست‌هایی از حساب‌های تصادفی می‌شود که آن‌ها را دنبال نمی‌کنید و توسط الگوریتم متا به شما پیشنهاد شده‌اند. در برخی موارد، تعداد این پست‌های پیشنهاد بسیار زیاد می‌شود که این امر می‌تواند کاربران را سردرگم کند.
با این وجود، شبکه اجتماعی Threads همچنان در حال بزرگتر شدن است و طبق آخرین آمار ارائه شده توسط زاکربرگ، پس از گذشت هفت ساعت، 10 میلیون کاربر در آن ثبت‌نام کرده‌اند.
توییتر در چند وقت گذشته، محدودیت‌های بیشتری برای کاربران خود تعریف کرده است که ایلان ماسک ادعا کرده بود برای جلوگیری از سرقت داده‌های کاربران این موضوع حیاتی و مهم بوده است. همین امر باعث شد تا شبکه‌های اجتماعی رقیب توییتر مانند بلوسکای و Mastadon کاربران بیشتری را جذب کنند و متا اکنون را بهترین زمان برای راه‌اندازی شبکه اجتماعی اینستاگرام تردز بداند. با این حال، همانطور که تحلیلگران گفته‌اند، نظر تحلیلگران: پیشی‌گرفتن از توییتر برای اینستاگرام تردز بسیار دشوار خواهد بود.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster