سامسونگ سرانجام تاریخ برگزاری دومین رویداد آنپکد خود را برای معرفی جدیدترین گوشی‌های تاشو خودش اعلام کرد. این رویداد در تاریخ ۴ مرداد (۲۶ جولای) برگزار خواهد شد و در آنجا شاهد رونمایی از گلکسی زد فولد ۵ و گلکسی زد فلیپ ۵ در سئول کره جنوبی خواهیم بود.
سامسونگ قبلاً برخی رویدادهای آنپکد خود را در کره جنوبی برگزار کرده است، اما برای گوشی‌های تاشو خود هرگز این کار را نکرده بود. سامسونگ می‌گوید به این دلیل سئول را انتخاب کرده که «مکانی است که در آنجا فرهنگ سنتی و چشم‌اندازهای آینده‌نگرانه باهم تلاقی می‌کنند تا الهام‌بخش روندهای جهانی باشد».
این رویداد علاوه بر وب‌سایت سامسونگ در کانال یوتیوبی این شرکت نیز پخش خواهد شد. و زمان آن ساعت ۷ صبح به وقت ET خواهد بود. نکته جالب اینکه که دعوتنامه رویداد آنپکد با عنوان “Join the Flip Side” نامگذاری شده است. هرچند انتظار می‌رود که هر دو گوشی گلکسی زد فولد ۵ و زد فلیپ ۵ در این رویداد معرفی شوند، اما ظاهرا سامسونگ تمرکز خود را روی مدل فلیپ گذاشته است.
سامسونگ همچنین امکان رزرو دستگاه‌های گلکسی آینده خود را فراهم کرده است. این شرکت برای کسانی که در فاصله زمانی بین ۵ تا ۲۵ جولای دستگاهی را رزرو کنند ۵۰ دلار اعتبار خواهد داد. خریداران می‌توانند با نام و آدرس ایمیل خود برای این رزرو ثبت نام کنند.
انتظار می‌رود علاوه بر گوشی‌های تاشو سامسونگ شاهد رونمایی از سری گلکسی تب S9 و سری گلکسی واچ ۶ در رویداد آنپکد باشیم.
منبع: Androidauthority
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2023 TechFars All Rights Reserved

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster