دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
بر اساس آمارهای موجود، تعداد تلفن‌های همراه استفاده شده در ایران بیشتر از جمعیت کل کشور است.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.
دوره‌های تعمیرات موبایل به دلیل بسته شدن نمایندگی‌های اصلی و افزایش قیمت تلفن‌های همراه، به یکی از بهترین روش‌ها برای ایجاد حرفه در داخل کشور تبدیل شده‌اند. با توجه به قیمت بالای گوشی های بازار ایران به خصوص محصولات اپل و گوشی های آیفون ، در صورت بروز مشکل افراد سعی می کنند با مراجعه به مراکز تعمیرات معتبر دستگاه شان را تعمیر کنند. نیاز به تعمیرات گوشی باعث شده تا افراد زیادی در این زمینه خدمات تعمیر ارائه دهند و یا برای یادگیری تعمیرات موبایل اقدام کنند. برای شرکت در دوره های تعمیرات موبایل، ابتدا باید در یک مرکز معتبر با اساتید متخصص تحصیل کرده و دوره حرفه‌ای را گذراند. رایان کمپانی به عنوان یکی از مراکز معتبر تعمیر آیفون شناخته می شود که دوره های تخصصی تعمیر آیفون را با دستگاه های روز و با اساتید متخصص و با تجربه ارائه می دهد. تعمیرات موبایل به دلیل افزایش استفاده از تلفن‌های همراه و افزایش قیمت آن‌ها در داخل کشور، بسیار مورد نیاز است.
بر اساس آمارهای موجود، تعداد تلفن‌های همراه استفاده شده در ایران بیشتر از جمعیت کل کشور است. افزایش قیمت تلفن‌های همراه و تغییر الگوی مصرفی مردم، فرصت‌های شغلی زیادی در حوزه تعمیرات موبایل ایجاد کرده است. 
عواملی که باعث جذب افراد به آموزشگاه‌های تعمیرات موبایل می‌شوند عبارتند از:
این عوامل به طور کلی نشان دهنده رونق و جذابیت حوزه تعمیرات موبایل است و باعث شده افراد بیشتری به دنبال آموزش و فعالیت در این حوزه باشند.
اگر می خواهید بصورت حرفه ای وارد زمینه تعمیر موبایل شوید ابتدا بهتر است بدانید:
همانطور که مشخص است تعمیرات آیفون نیازمند هزینه های بیشتری نیز هست و تعداد افراد متخصص در زمینه تعمیر آیفون کمتر از اندروید می باشد ، همچنین اجرت تعمیر آیفون از گوشی اندرویدی بیشتر است بنابراین نتیجه می گیریم که گذراندن دوره تعمیر آیفون مزیت های بیشتری نسبت به اندروید دارد.
استفاده از تجهیزات به روز و پیشرفته یکی از ملاک های مهم آموزشگاه است ، بنابراین دقت کنید که مرکزی به روز و معتبر انتخاب کنید. نکته دوم مربوط به نحوه ارائه آموزش ها است ، بطور مثال در دوره آموزش تعمیر آیفون رایان کمپانی به هر فرد یک صندلی و میز و دستگاه خاص ارائه می شود تا بتوان تمامی موارد آموزشی را با خیال راحت و تمرکز بالا تمرین نمود. نکته دیگر استاد و نحوه ارائه آموزش است ، شما باید مرکزی را انتخاب کنید که استاد متخصص و دارای سال ها تجربه در زمینه تعمیرات آیفون داشته باشد و قطعات و مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری مربوط به دستگاه ها و مدل ها را به خوبی بشناسد و بتواند محتوای آموزشی را به بهترین نحو ممکن به هنرجو ارائه دهد. برای اطمینان از این موارد باید به وبسایت یا شبکه های اجتماعی این مراکز مراجعه کنید و بازخورد هنرجوها را ببینید.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster