دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
لامبورگینی اوروس تیونینگ منصوری 900 اسب بخار و 1100 نیوتن متر گشتاور دارد و قادر است به حداکثر سرعت 323 کیلومتر در ساعت برسد.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
تیونر پرآوازه جهان خودرو یعنی منصوری، یک عضو جدید به سری وناتوس اضافه کرد. این سری شامل نسخه‌های متفاوتی از لامبورگینی اوروس می‌شود. در این پروژه، منصوری دست به‌ تغییرات زیادی در هر دو بخش ظاهری و فنی زده، به‌همین خاطر کراس‌اوور اسپرت ایتالیایی حالا از جذابیتی دوچندان برخوردار است و می‌تواند به حداکثر سرعت 323 کیلومتر در ساعت دست پیدا کند.
مهندسان منصوری برای لامبورگینی اوروس یک کیت بدنه اختصاصی طراحی کرده‌اند. به‌لطف این کیت، چهره اوروس بسیار خشن‌تر (شاید هم زشت‌تر!) از حالت استاندارد شده و رنگ برنزی بدنه آن را در کانون توجه قرار می‌دهد. این پروژه آنقدر خاص است که قطعاً هنگام رانندگی در خیابان، سرهای زیادی به سمت آن خواهد چرخید!
لامبورگینی اوروس تیونینگ منصوری روی رینگ‌های غول‌پیکر 24 اینچی حرکت می‌کند. ابعاد دقیق این رینگ‌ها در جلو برابر با 10×24 و در عقب برابر با 12.5×24 اینچ است. تیونر ایرانی-آلمانی در داخل کابین هم به‌طور گسترده بازنگری کرده و تمامی قسمت‌ها اکنون پوششی از چرم سفید رنگ دارند. استفاده از این رنگ قطعاً باب میل افراد زیادی خواهد بود، به‎‌جز زوج‌هایی که دارای فرزند خردسال هستند!
شاید بدانید در زیر کاپوت لامبورگینی اوروس یک موتور 4 لیتری V8 قرار دارد. این موتور توئین توربو 657 اسب بخار قدرت و 850 نیوتن متر گشتاور تولید می‌کند. با اتکا به این پیشرانه، صفر تا 60 مایل یا 96 کیلومتر مدل پایه از اوروس 3.3 ثانیه زمان می‌برد. در نسخه پرفورمانته این رقم به 3.1 ثانیه کاهش می‌یابد.
اما با بازنگری‌های منصوری، خروجی موتور 4 لیتری به 900 اسب بخار قدرت و 1100 نیوتن متر گشتاور ارتقا پیدا کرده است. در رابطه با شتاب لامبورگینی اوروس تیونینگ منصوری اطلاعاتی در دست نیست، ولی می‌دانیم که این کراس‌اوور توانایی ثبت حداکثر سرعت 323 کیلومتر در ساعت را دارد. برای مقایسه باید گفت نهایت سرعت نسخه پرفورمانته به 306 کیلومتر در ساعت می‌رسد.
درباره قیمت لامبورگینی اوروس تیونینگ منصوری نیز حرفی به میان نیامده، اما بدیهی است که کنار هم قرار گرفتن نام این دو کمپانی مطرح، برای مشتریان گران تمام خواهد شد! شایان ذکر است قیمت نسخه پرفورمانته از 260 هزار دلار آغاز می‌شود.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster