کوکا کولا یکی از برندهای مطرح دنیا است و حالا به نظر می‌رسد که این شرکت قصد دارد با توسعه استودیوی اختصاصی خود استفاده بیشتری از موسیقی در تبلیغات بکند.
غول نوشیدنی دنیا تصمیم دارد در پلتفرم موسیقی Coke Studio خود آهنگ‌هایی از هنرمندان مختلف در زمینه‌های مختلف ضبط کند و از این آهنگ‌ها در تبلیغات استفاده نماید. این استودیو به‌تازگی اولین آهنگ از ۲۵ آهنگی را که قرار است تا سپتامبر امسال منتشر شوند را عرضه کرده است. ظاهرا ۱۹ هنرمند مختلف در ساخت آهنگ‌های امسال با کوکا کولا همکاری خواهند کرد.
این استودیو از زمان راه‌اندازی‌اش در سال ۲۰۲۲ رشد کرده و سال گذشته با هفت هنرمند برای تولید یک آهنگ همکاری داشت. استودیوی کوکا کولا علاوه بر از افزایش تعداد آهنگ‌ها و مشارکت هنرمندان مختلف سعی کرده حضور خود در جشنواره‌های موسیقی را نیز افزایش دهد و همچنین تجربیات دیجیتالی خود را برای افزایش ارتباطات موسیقایی گسترش دهد.
استودیوی کوکا کولا در واقع بخشی از تغییر نگاه این برند در زمینه بازاریابی است. به نظر کوکا کولا، موسیقی یک جعبه شنی بسیار غنی است که اجازه می‌دهد تا این شرکت بتواند روی تجربیات در بازارها و مناطق مختلف تمرکز کند.
جدیدترین آهنگ منتشر شده توسط این استودیو، “Be Who You Are (Real Magic)” نام دارد که توسط جان باتیست برنده جایزه گرمی و با همکاری هنرمندانی مثل NewJeans، J.I.D.، Camilo و Cat Burns نوشته و اجرا شد.
منبع: Digiday
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2023 TechFars All Rights Reserved

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster