متا در سال ۲۰۲۱ در یک فراخوان داوطلبانه، به دارندگان هدست Oculus Quest 2 یک پوشش سیلیکونی رایگان داد. حالا این شرکت ایمیل‌هایی به دارندگان این هدست برای دریافت رایگان بندهای Quest 2 Elite ارسال کرده است.
چندین کاربر ردیت اعلام کرده‌اند که ایمیلی از متا دریافت کرده‌اند که از آن‌ها خواسته شده بند Elite Strap را برای Quest 2 به‌طور رایگان دریافت کنند. این بند یک وسیله جانبی ۶۰ دلاری است که به‌راحتی افزایش طول پیدا می‌کند و تعادل هدست را بهبود می‌بخشد.
بند Elite strap یک بند بادوام است که جایگزین بند پلاستیکی اصلی می‌شود. این بند باعث راحتی بیشتر هدست خواهد شد و یک صفحه‌ چرخشی در پشت خود دارد که برای بستن محکم‌تر کاربرد دارد. این بند همچنین امن‌تر است و به راحتی بازی‌های واقعیت مجازی Beat Saber یا Super Hot را تحمل خواهد کرد.
البته برخی کاربران هنوز ایمیل مذکور را برای بند رایگان متا دریافت نکرده‌اند. با این حال، چندین کاربر ردیت این ایمیل را تایید کرده‌اند که در آن گفته شده تا ۴ آگوست فرصت دارند از مزایای این ایمیل رایگان استفاده کنند.
این ایمیل احتمالا یک تبلیغ رندوم برای دارندگان فعال Quest 2 است و باید در روزهای آینده منتظر ایمیل متا باشیم. اگر کد تبلیغاتی را دریافت نکردید، می‌توانید از فروشگاه‌های متا آن را خریداری کنید.
منبع: Reviewgeek

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2023 TechFars All Rights Reserved

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster