یک منبع آگاه در یوتیوب طرح مفهومی جدیدی از ویندوز ۱۲ تولید کرده که تفاوت‌های آن را با نسخه فعلی ویندوز نشان می‌دهد. به گزارش سرویس اخبار فناوری تکنا، یک یوتیوبر به نام AR4789 طی ویدیویی در کانال خود یک طرح مفهومی برای ویندوز ۱۲ را پیشنهاد داده است. در این طرح شاهد تغییرات زیادی […]
یک منبع آگاه در یوتیوب طرح مفهومی جدیدی از ویندوز ۱۲ تولید کرده که تفاوت‌های آن را با نسخه فعلی ویندوز نشان می‌دهد.
به گزارش سرویس اخبار فناوری تکنا، یک یوتیوبر به نام AR4789 طی ویدیویی در کانال خود یک طرح مفهومی برای ویندوز ۱۲ را پیشنهاد داده است. در این طرح شاهد تغییرات زیادی در رابط کاربری این سیستم عامل هستیم. رابط کاربری این سیستم عامل دچار تغییرات طراحی شده و حتی منوی استارت و ویجت‌ها و نوار تسک بار نیز تغییر کرده است.
در این طراحی بخش ویجت‌ها بدون تبلیغات و بسیار بهتر از نسخه فعلی است. اما شباهت آن به ویندوز ۱۰ بسیار زیاد است. در منوی استارت نیز بخشی به نام آیتم‌های اخیر دیده می‌شود که می‌تواند بسیار کاربردی باشد.
در این طرح مفهومی برخی از شاخص‌های اصلی در ویندوز ۱۱ همچنان حفظ شده است. همچنین تسک بار شناور که در این طرح دیده می‌شود یکی از ویژگی‌های اصلی ویندوز ۱۲ خواهد بود که پیش از این تغییرات مربوط به آن در کانال توسعه دهندگان توسط مایکروسافت قرار گرفته بود. سازنده این طرح مفهومی تلاش کرد تا جابجایی بین دو حالت تیره و روشن به خوبی در این نسخه دیده شود و تعادل بین این دو حالت را نیز نشان دهد. از دیگر ویژگی‌های قابل مشاهده در این ویدیو میتوان به بخش‌های مربوط به فایل اکسپلورر، نوت پد و مایکروسافت استور جدید اشاره کرد. همچنین در این طرح ترکیب جذاب ویندوز ۱۱ و ۱۰ نیز به نمایش گذاشته شد.
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster