پژوهشگران به ارتباط بین گرم شدن هوا و ایجاد اختلالات در بینایی پی برده اند. این اختلال می تواند در افراد ۶۵ تا ۷۹ ساله شدیدتر باشد. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، تاثیر گرمایش زمین بر موارد مختلف آشکار است. اما اکنون پژوهشگران به نکته مهم دیگری دست پیدا کردند. به گفته […]
پژوهشگران به ارتباط بین گرم شدن هوا و ایجاد اختلالات در بینایی پی برده اند. این اختلال می تواند در افراد ۶۵ تا ۷۹ ساله شدیدتر باشد.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، تاثیر گرمایش زمین بر موارد مختلف آشکار است. اما اکنون پژوهشگران به نکته مهم دیگری دست پیدا کردند. به گفته آنان افراد مسن با زندگی پر آب و هوای نسبتا بالا از مشکلات بینایی رنج می برند.
تاکنون اثرات گرمایش زمین در تمام نقاط همراه با هشدارهای وحشتناک منتشر شده است. اکنون پژوهشگران اعلام کردند دماهای بالا تاثیر مهم دیگری نیز می تواند داشته باشد و آن کاهش بینایی در افراد مسن است.
تحقیقات اخیر دانشمندان دانشگاه تورنتو نشان می دهد این اختلالات روی ۱.۷ میلیون آمریکایی ۶۵ سال به بالا دیده شده است. به گفته پژوهشگران افراد ساکن در مناطق با میانگین دمای ۶۰ درجه حدود ۴۴ درصد بیشتر از سایر افراد در معرض خطر مشکلات بینایی و اختلالات آن قرار دارند. این بررسی برای افراد سفید پوست در بازه سنی ۶۵ تا ۷۹ ساله شدیدتر و برای افراد سیاه پوست و افراد بالای ۸۰ سال ضعیف تر بوده است.
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster