ایلان ماسک در روزهای گذشته ادعا کرده بود که توییتر توسط چند صد سازمان مورد حمله قرار گرفته است که این موضوع باعث ایجاد سطوح بزرگی از دیتا اسکرپینگ شده است و به همین خاطر توییتر مجبور شده تعداد زیادی از سرورهای خود را به طور اضطراری آنلاین کرده و شرایط اضطراری اعمال کنند.
در همین راستا، توییتر از دیروز شروع به مسدود کردن تمام دسترسی‌های خارجی به توییتر کرد و شما برای مشاهده هر توییت یا پروفایل باید وارد سیستم می‌شدید. ایلان ماسک این اتفاق را یک “اقدام اضطراری موقت” نامید و گفت که داده‌های توییتر به قدری غارت می‌شوند که کاربران عادی با مشکل‌ مواجه شده‌اند.
اما ظاهرا این اقدام توییتر مشکل را حل نکرد و به همین خاطر امروز ماسک اعلام کرد که با محدود کردن تعداد توییت‌هایی که کاربران می‌توانند در یک روز مشاهده کنند، اقدامات خود را برای مقابله با سطوح شدید حذف داده‌ها گسترش می‌دهد.
بعد از آن، کاربران توییتر پیام‌هایی با عنوان “limit exceeded” مشاهده کردند که مانع از خواندن توییت‌های بیشتر توسط آن‌ها می‌شد. از طرفی، امروز صبح یک توسعه‌دهنده وب به نام شلدون چانگ متوجه ترافیک غیرعادی در برنامه Mastodon به‌عنوان رقیب توییتر شد که به نظر می‌رسد به خاطر محدودیت‌های جدید توییتر باشد.
اگر شما هم با این مشکل برخورد کرده‌اید می‌توانید در بخش کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.
منبع: Waxy

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2023 TechFars All Rights Reserved

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster